H81M-P33 sistem yeniden başlatmada donuyor

yusuf3431

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim:
  • MSİ H81M-P33 ANAKART
  • İNTEL CORE İ3 4150 LGA 1150 İŞLEMCİ
  • MSİ GTX 770 EKRAN KARTI
  • TOSHİBA 500 GB HDD
  • CORSARİR 2*4GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunun sebebi basit işlemcin ile uyumlu olan bios sürümünü kullanırsanız çözülür. Yani kısacası biosu güncellemeniz sorunu çözecektir. Msi live update 6 yazılımıyla kolaylıkla yapabilirsin.

Sistemim bunlar:
  • msı h81m-p33 (ms-7817) anakart
  • msi gtx 770 ekran kartı
  • thermaltake v4 600watt kasa
  • intel core i3 4150 lga 1150 işlemci
  • corsair xms 8gb ram

Size anlatmak istediğim şu kasayı yeniden başlatma yaptığım zaman kasa öylece donuyor ayrıca...
Bios'tan da yeniden başlatamıyorum biosu ne olur ne olmaz diye güncelledim ama bir şey değişmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim bunlar:
  • msı h81m-p33 (ms-7817) anakart
  • msi gtx 770 ekran kartı
  • thermaltake v4 600watt kasa
  • intel core i3 4150 lga 1150 işlemci
  • corsair xms 8gb ram

Size anlatmak istediğim şu kasayı yeniden başlatma yaptığım zaman kasa öylece donuyor ayrıca...
Bios'tan da yeniden başlatamıyorum biosu ne olur ne olmaz diye güncelledim ama bir şey değişmedi.
Bende aynı sorun olduğunda bios güncelleyince geçti ama sende işe yaramamış olabilir. Bios sürümün 1.4 ve üzerinde ise sorun bios sürümü değil ama altında ise sorun bios sürümü. Sürüm tutuyor ama sorun devam ediyorsa aldığınız yer baksın başka bir şey diyemiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı