Satılık 100 USD Steam bakiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarıda bahsettiğiniz video çekme olayını yapabilirim, problem yok. Aslında genelde konu sahipleri geç cevap verdiklerinden dolayı önceden yazmıştım. Biraz daha ileri tarihte almayı düşünüyorum ben. Gerekli yerler ile görüşmenizi yapıp satışa o şekilde devam etseniz daha iyi olabilir. Vodafone bazen sıkıntı çok çıkarıyor.
Hocam birkaç kez satın aldım problem yaşamadım ama tedbiri elden bırakmak istemedim sadece. :)

Hiç sorun yok hocam dilediğiniz zaman konuşabiliriz, aciliyeti olan bir satış işlemi değil zaten.

@caliskan0224
%25 indirimle 50$ satın alabilirim. 37,5$ dolar yapıyor. TL Karşılığı olarak 1.215TL uygun görürseniz
ekleyebilirsiniz.
Ekleyemedim, hocam. Steam hesabım kısıtlı şuan. Steam dışında ekleyebilirim.

@caliskan0224
%25 indirimle 50$ satın alabilirim. 37,5$ dolar yapıyor. TL Karşılığı olarak 1.215TL uygun görürseniz
ekleyebilirsiniz.
Hocam, almayacaksanız konuyu kapatıcam da bilgi verebilir misiniz?

Son düzenleme:
Ekleyemedim, hocam. Steam hesabım kısıtlı şuan. Steam dışında ekleyebilirim.

Hocam, almayacaksanız konuyu kapatıcam da bilgi verebilir misiniz?
Hocam sizi ekledim dün akşam ben, kabul ettiniz mi?

1717421371013.png

Aaaaa nasıl oldu bu acaba anlayamadım. O hesaba benim erişimim yok ki, özür dilerim hocam. Profil resminden fark ettim. Bu hesabu eklerseniz, anında kabul ederim.

Aaaaa nasıl oldu bu acaba anlayamadım. O hesaba benim erişimim yok ki, özür dilerim hocam. Profil resminden fark ettim. Bu hesabı eklerseniz, anında kabul ederim.

Hocam dün o hesabı paylaşmıştınız, mesajı düzenlemişsiniz. Şimdi başka bir hesap paylaştınız ufak bir kullanıcı adı farkıyla. Açıkçası benim güvenim biraz sarsıldı ve tadım kaçtı. Size iyi satışlar diliyorum.

Hocam dün o hesabı paylaşmıştınız, mesajı düzenlemişsiniz. Şimdi başka bir hesap paylaştınız ufak bir kullanıcı adı farkıyla. Açıkçası benim güvenim biraz sarsıldı ve tadım kaçtı. Size iyi satışlar diliyorum.
Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı