H81M-PLUS arka plaka nereden bulabilirim?

Alihan Şekerci

Kilopat
Daha fazla  
Anakartım H81M-PLUS bir anakart. Anakartı ikinci el aldım ve arka plaketini adam vermedi. Bu arka plaketi alabileceğim bir yer ya da site var mı? Veya formda satabilecek arkadaşlar varsa ulaşabilirler mi?

USB soketlerine, ethernet soketine uygun olan bir plaka bulabilirsin, genelde bilgisayarcılar bir torbada tutuyor. 1-2 ay beklerseniz bilgisayarcıda çalışmaya başlayacağım, sizinle irtibata geçip ücretsiz şekilde kargolarım :)

Geçen sene çalışırken diğer forumda böyle ucuz parçaları veriyordum veya ucuz fiyattan satabiliyordum.

USB soketlerine, ethernet soketine uygun olan bir plaka bulabilirsin, genelde bilgisayarcılar bir torbada tutuyor. 1-2 ay beklerseniz bilgisayarcıda çalışmaya başlayacağım, sizinle irtibata geçip ücretsiz şekilde kargolarım :)
Bunu yaparsanız çok sevinirim aslında teşekkür ederim. Her zaman irtibat kurabiliriz.

Aynısını bulmanız zor ama herhangi bir bilgisayarcıdan 3-4 TL'ye alabilirsiniz. Üstteki P2 girişleri alttaki ses girişleri ve onun üstünde bulunan ağ portu kısmı sabit aynı olur. Eğer sizinkine uymayan bir yer varsa penseyle eğip ayarlarsanız. Şu an h81m-c anakartımın aynasını bir kontrol ettim elimle bile şekil verebiliyorum penseye de gerek yok. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı