Haber sitesi için neler yapılabilir?

alperpat

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba öncelikle.

Basketbol içerikleri üreten sayfam için yakın zamanda bir haber sitesi açmak istiyorum. Öğrenci olduğum için bütçem biraz kısıtlı 600-700 liralar bandına kadar çıkabilirim. Anlayacağınız, bu işi ne kadar uyguna kapatırsam benim için o kadar iyi olacak. Çok kapsamlı bir siteye ihtiyacım yok sadece haberler girilecek. Bunun için hazır şablonlar kullanabileceğim, çok amatör durmayacak, sağlam bir altyapısı olan sağlayıcı arıyorum önerileriniz nelerdir? Teşekkürler.

Wordpress size uygundur. Bu arada sayfanızın ismi nedir? Merak ettim.
Instagram ve Twitter'da @serbestatisweb olarak geçiyor.
Geçen sene yine aynı site için GoDaddy aracılığıyla wordpress sitesi kurmuştum pek memnun kalamadım. Mesela belirli saatlerde siteye erişilemiyordu bu sıkıntılar GoDaddy'den mi kaynaklıdır peki?

Son düzenleme:
Wordpress ile site açabilirsin. Hem kullanımı kolaydır hemde aradığın neredeyse her özelliği içinde barındırı.Yalnız bir yerden haberleri alıp sitende yayınlayamazsın. İlerleyen süreçte başını ağırtırlar. Ama kendin özgün yazılar yayınlayabilirsin tabiki
Instagram ve Twitter'da @serbestatisweb olarak geçiyor.
Geçen sene yine aynı site için GoDaddy aracılığıyla WordPress sitesi kurmuştum pek memnun kalamadım. Mesela belirli saatlerde siteye erişilemiyordu bu sıkıntılar GoDaddy'den mi kaynaklıdır peki?

Erişilememe host ile alakalıdır. Eğer host aldığın yer GoDaddy ise başka bir yerde sıkıntı var ki orası malum bayağı kaliteli bir yer ve o tarz sorunlar yaşatmayacağını düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı