Habersizce kafama sopayla vuran çocuk

Fotoğraflar nerede? (Süprizbozan ile paylaşabilirsiniz.)

Ayrıca çocuktan şikayetçi olun. Çocuktur yaaa he çocuk kardeşim adamın kafasını yarmış sopa ile.

Yanlış anlama, amacım seni suçlu çıkarmak değil ama çocuk "bana mi dedin?" diye sorduğunda, "ugrasamam" demek yerine "yok kanka sana demedim" deseydin sana vurmazdi. Yuksek ihtimalle "ugrasamam" dediğin için kendisine denildi sandı. Tabii yine de yaptığı affedilemez. Arkasını bırakmayın bu işin.

Zaten ona demediğimi söylememe rağmen atar yapıyordu.

@YigiTZ0 ben sinir krizi geçirdim hocam ben değil o coçuğu babası gelse elimden kaçamaz şu an daha diyeceklerim varda çoçuğa Technopat modları uyarı atıyor.

Sinir krizi geçirmemek elde değil.

Hocam yemin ediyorum gidin bir daha dövün ben dayanamam kim LAN 10 yaşındaki keko hocam dövün yemin ediyorum bu çocuk ders almamış bu polistende korkmaz yaştan kurtarıyor ancak ailesini savcılığa verebilirsin.

Uğraşacağım uğraşabildiğim kadar.

He tamamdır o halde. Ben sadece "ugrasamam, işine git" dediğini okumuşum.
Sıkıntı değil.

Uğraşacağım uğraşabildiğim kadar.

O psikolojiyi siz yaşamak zorunda mısınız hocam Allah aşkina şikayetçi olun uğraşın çocuk pişman olsa abi özür dilerim yapma der onu bile dememiş ister döv ister savcılığa ver eğer sen uğraşmassan bugün sana yarın bir başkasına yapar ve bunu normal olup düşünüp tam bir kekoya dönüşür gerçi hala bir serseri ama büyüdüğünde işler daha da çığrından çıkacak.

Her iki tarafta da suç var. Şikayetçi olsan bunu da göz önünde bulundur.

Ben konuyu açanda suç göremiyorum bende olsam ben dövmekten beter ederim arkadaş iyi dayanmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…