Habertürk'ün ses kısması

tufanatasoy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba az evvel sözde özgür medya olarak nitelendirilen Habertürk'ün canlı yayında mağdur bir adamın sesini kesti.
Oysaki mağdur arkadaşımız ne önemli kişilere hakaret ne de siyaset yapmıştı. Sadece yardım istedi " nerede bu afad " derken sesini kestiler. Bu özgür medyaya yakışır bir hareket midir?

Merhaba az evvel sözde özgür medya olarak nitelendirilen Habertürk'ün canlı yayında mağdur bir adamın sesini kesti.
Oysaki mağdur arkadaşımız ne önemli kişilere hakaret ne de siyaset yapmıştı. Sadece yardım istedi " nerede bu afad " derken sesini kestiler. Bu özgür medyaya yakışır bir hareket midir?

Şaşırmadım hiç hatayda hala arama kurtarma ekiplerini bekliyorlar.

Yorumdaki elemanlar ne kadar boş yapmış. Sadece baştaki siyası partiyi kötüleme amaçlı yorumlar. Devlet afad, kızılay, dernekler ve gönüllü herkes deprem bölgelerinde. Diğer kurumlar başka şehirlerden yardıma gidiyor ve tabiki hava şartları yolları etkiliyor. Türkiye'nin en büyük depremi. Haber kanalı ile ne amaçlı kapattı orasını kimse bilemez.

Geri
Yukarı