Hacettepe Başkent OSB Teknik Bilimler MYO ulaşımı

Kanka bende üniversiteye geçene kadar okuyan herkes issiz saniyordum ama öyle fırsatlar çıkıyoki karşısına insanın değerlendirdiğinde mühendislik okuyup hele ki iyi bir univeristede işsiz kalma imkanı yok. Bilgisayar programcılığında kendini kanıtlaman gerekiyor doğru ama git gide yükselen bir bölüm, bölüm sıralamalarında fırlamaları görebilirsin. İş ilanları şu şekilde yazılımla ilgili herşeye basvurabiliyorsun kimse yadırgamaz ya da istediğin bir yazılım şirketi olursa cv yollıyabilirsin. Ama uluslararası şirketler biraz zor çünkü önlisans programlarının yurt dışında bir karşılığı yok
Üniversitenin sağladığı fırsatlar hakkında bir bilgim yok hacettepe myo dağın başında olmasaydı bir göz gezdirebilirdim de işte..

Üniversitenin sağladığı fırsatlar hakkında bir bilgim yok Hacettepe MYO dağın başında olmasaydı bir göz gezdirebilirdim de işte.

Ben de baktım dağın başında gibi durmuyor çölün ortasında gibi duruyor. Yok muydu başka yer? Bir de güzel yapmışlar MYO'yu diğer ünilere göre ama lokayson çöp.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de baktım dağın başında gibi durmuyor çölün ortasında gibi duruyor. Yok muydu başka yer? Bir de güzel yapmışlar MYO'yu diğer ünilere göre ama lokayson çöp.
Aga yanında fabrika var ya yani yapıldı denilsin diye yapılmış resmen hadi neyse çevre kötü olsun diyelim ulaşım sıkıntı git gel 4 saat yol mu çekilir

Ankara ön lisans bölümleri çoğunlukla sağlık ağırlıklı. Ekstra olarak elektrik PC vs. var işte. PC elektrik gibi bölümler uzak yerlerde genel olarak diğer bölümlerde tırt. Sağlık devam mecburen.

Hocam merhaba, tıbbi sekreterlik yazmakta kesin misiniz? Bu sene fazla alım oldu ama önümüzdeki 2 seneye de devam eder mi acaba? Ya da hangi bölümü yazmayı düşünüyorsunuz? Cevaplarsınız sevinirim çünkü bende paramedik ve sekreterlik arasında kaldım.

Hocam merhaba, tıbbi sekreterlik yazmakta kesin misiniz? Bu sene fazla alım oldu ama önümüzdeki 2 seneye de devam eder mi acaba? Ya da hangi bölümü yazmayı düşünüyorsunuz? Cevaplarsınız sevinirim çünkü bende paramedik ve sekreterlik arasında kaldım.
İyi günler hocam benim düşüncem sizinki gibiydi aslında fakat hemşire bir tanıdığım, sağlıkçılara fahrettin kocanın mesaj yolladığını söyledi. Mesaj içerisinde de her doktora bir sekreter zorunlu tarzında bir şey yazıyormuş. Google haberlerinde de görmüştüm tam hatırlamıyorum şuan ama tıbbi sekreterlerin lehine bir durum var. Umarım bu şekil devam eder atama durumları vs. Ben zaten mesleği için seçtim aslında yani paramedik hastanın hastaneye ulaşımında görevli diye biliyorum. Kan vs. ile de aram yok açıkçası. Bana en yatkın sağlık bölümü bu geldi o yüzden yazdım.

İyi günler hocam benim düşüncem sizinki gibiydi aslında fakat hemşire bir tanıdığım, sağlıkçılara fahrettin kocanın mesaj yolladığını söyledi. Mesaj içerisinde de her doktora bir sekreter zorunlu tarzında bir şey yazıyormuş. Google haberlerinde de görmüştüm tam hatırlamıyorum şu an ama tıbbi sekreterlerin lehine bir durum var. Umarım bu şekil devam eder atama durumları vs. ben zaten mesleği için seçtim aslında yani paramedik hastanın hastaneye ulaşımında görevli diye biliyorum. Kan vs. ile de aram yok açıkçası. Bana en yatkın sağlık bölümü bu geldi o yüzden yazdım.

Anladım hocam, teşekkür ederim.

Lokasyona bakmadan ismi var diye bu üniversiteyi yazmıştım ve tutturdum :/ Hacettepe Üniversitesi Başkent OSB öğrenci grubu falan var mı? Konyadan hızlı trende gideceğim. Ankara gar dan nasıl gidecem oraya pek bilmiyorum. 526 otobüsü oraya gidiyormuş. Peki 526 otobüsünün geçtiği istikamete hangi otobüsle gideceğim

Lokasyona bakmadan ismi var diye bu üniversiteyi yazmıştım ve tutturdum :/ Hacettepe Üniversitesi Başkent OSB öğrenci grubu falan var mı? Konyadan hızlı trende gideceğim. Ankara gar dan nasıl gidecem oraya pek bilmiyorum. 526 otobüsü oraya gidiyormuş. Peki 526 otobüsünün geçtiği istikamete hangi otobüsle gideceğim
Hayırlı olsun hocam pek bir bilgim yok ulaşımı hakkında fakat böyle yerlere genelde 2 3 otobüs gider zaten haritalardan gar-hacettepe güzergahı seçerseniz bazı seçenekler çıkar. Gruplarda kayıt olduktan sonra oluyor bildiğim kadarıyla bizimki öyle sanırım.

Geri
Yukarı