Hacettepe Nükleer Enerji Mühendisliği nasıldır?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
15
Yer
Ötüken
Selam, Miami'de yaşayan ve bizzat Çernobil patlaması olduğu zamanlar çayların üzerindeki radyasyonu hesapladığı zamanlarda (2000) okumuş yayıncı abiden öneri aldım. 20 yıl önce bu bölüm 1-2K sıralama ile altın değerindeymiş. Şu an 90-95K arası alıyor.

Türkiye'de sadece Sinop ve Ankara'da var. Sinop'u sallayın zaten, Hacettepe gibi bir okul ve benimde sayısalcı (fen ağırlıklı) kafam olduğu için düşünmeye başladım yedek plan olarak.

-Yurt dışı ana hedefimdir. TR içinde fazla uzun süre kalmayı düşünmüyorum. Bu durumda ne yapabilirim? Bölümde sadece Hacettepe'de olduğu için intenette bu bölümle alakalı uğraşan insanlar da fazla yok. Bilen abimlerim varsa yorumlarını bekliyorum.

Hortlatıyorum kusura bakma fakat ne yaptın? Tek amacım yurt dışına çıkmak neler önerirsin?
Hayallerde kaldı, daha sonrasında okuyan insanlar da minimum 5-6 senede verebileceğimi söyleyince vazgeçtim. Puanım onun yanından bile geçmeye yetmedi. Ostim Teknik'te Mekatronik Programı okuyorum şu an.

İkinci soruna gelirsem ne yapıyorsan yap kendin ol ve olabildiğince CV'yi genişlet.

Hayallerde kaldı, daha sonrasında okuyan insanlar da minimum 5-6 senede verebileceğimi söyleyince vazgeçtim. Puanım onun yanından bile geçmeye yetmedi. Ostim Teknik'te mekatronik programı okuyorum şu an.

İkinci soruna gelirsem ne yapıyorsan yap kendin ol ve olabildiğince CV'yi genişlet.

Üzüldüm hayalin için fakat şu an mutluysan ne mutlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı