Hacı Bayram Veli Üniversitesi'nde YBS Okumak

Wcan

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Bu sene YKS'de 83k sıralama yaptım. İlk tercihime Gazi, 2.sine Yıldırım Beyazıt yazacağım. Açıkta kalmamak için 3ç tercih de yapacağım. Normalde Hacı Bayram Veli Üniversitesi aklıma pek yatmadı ama ailem güzel, akademik kadro önemli değil sen kendini geliştirirsin dediler. Yanımızda oku dediler. Ben de internete baktım ama bu üniversitenin YBS bölümü hakkında pek bir şey bulamadım. Yardımcı olur musunuz ?

.

Help

Son düzenleme:
Hocam Nevşehir'den selamlar aileni dinleme Max 6 ay sonra neden hala bu şehirdeyim diye kendine kızarsın ben mezunum başka şehirde dershane okuyabilir miyim diye uğraşıyorum aman diyim yazma hayatın Ürgüp Göreme Avanos arasında kafeden kafeye geçer gider.(Ailesinin yanında okuyan herkes pişmanken bir de bunun Nevşehir olduğunu düşün)

Hocam selamlar öncelikle. Ben de zaten aile yanında okumak istemiyorum. Ama maddi imkanlardan ötürü sıkıntı oluyor maalesef. Ama yine de emin olmadığım ve tam olarak bilmediğim bir üniversite yazmak istemiyorum. Ayrıca ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım. Benim dediğim üniversite Ankara'da.

.

Son düzenleme:
Burada da Hacı Bayram Veli Üniversitesi karışıklık olmuş o zaman. Bildiğim kadarıyla akademik olarak çok kötü bir üniversite değil ama kampüsün yeri iyi değil diye biliyorum. Maalesef YBS bölümü hakkında spesifik bir şey diyemeyeceğim.

Burada da Hacı Bayram Veli Üniversitesi karışıklık olmuş o zaman. Bildiğim kadarıyla akademik olarak çok kötü bir üniversite değil ama kampüsün yeri iyi değil diye biliyorum. Maalesef YBS bölümü hakkında spesifik bir şey diyemeyeceğim.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı