Hacker dolandırıcı

Hayır hiçbir özel bilgimi paylaşmadım. WhatsApp üzerinden yazdım adımı oradan görmüştür onun dışında numaramı biliyordu yazdığım için.

Hiçbir şey olmadan fotoğraflarına erişmesi imkansız illaki bir açık bulmuştur %90 mailini çalmıştır.

Numaran özel bilgi değil mi?

Numaradan sadece T.C. bulunuyor dostum.

Baştan hata yaptınız. Dava açsanız adam yazışmaların fotoğraflarını gösterse ikiniz de ceza alırsınız

Hiçbir şey olmadan fotoğraflarına erişmesi imkansız illaki bir açık bulmuştur %90 mailini çalmıştır.

Numaradan sadece T.C. bulunuyor dostum

Troll konu. Bir insan asla bu kadar avanak

Numaradan sadece T.C. bulunuyor dostum.
maili çalamaz iki faktörlü doğrulama var

Baştan hata yaptınız. Dava açsanız adam yazışmaların fotoğraflarını gösterse ikiniz de ceza alırsınız.
Herkesten sildi tüm mesajları

Zaten ilk başta böyle bir şey yapman yasa dışı. Dava açsan ne olacak sanıyorsu

"alo polis bey, bu hacker beni tehdit etti!" "siz nasıl hackere ulaştınız?" "eh, birinin hesabını çalmak için hackere yazdım, o da beni dolandırdı"
Polisle konuştum böyle malca bir cevap vermedi
Sence galerine sızan hacker bunu çıkartamaz

Sence galerine sızan hacker bunu çıkartamaz mı?
Çıkartacağı mesajları baştan niye silsin bir korkusu yoksa?

20.11.2023 tarihinde bir hesabı çalması için bir hackera yazdım güvenilir duruyordu. İşlem 1300 TL dedi attım parayı sonra yazılım gerekiyor güvenlik duvarını kırmam lazım dedi 2000 de öyle attım. 3 saat ortadan kayboldu hala bitmedi işlem dedi sonra cevap vermedi avukatımla görüştüm sana tazminat davası açacağım dedim. Annemin babamın T.C. Numarasına kadar attı ve seni hesap sahibini de söyleyeceğim diyerek tehdit etti 5000 TL daha istedi ama yoktu 1000 TL vardı onu attım. Tüm galerime eskiden sildiğim fotoğraflara her şeye erişim sağlamış. Bir fikri olan var mı ne yapmam gerekiyor?
Troll konu gibi duruyor aga

Yeni konular

Geri
Yukarı