Hackintosh i5 Sistem Tavsiyesi

tesbihhan

Hectopat
Daha fazla  
Hackintosh ikinci el parcalar ile bir kasa kurmayı düşünüyorum iki ana seçenek var:

1. Gigabyte Z97x Ud3h anakart i5 4690 işlemci
2. Asus Z97-A anakart i5 4590

3. Ekran kartı şimdilik HD 4600 kullanayım diye düşünüyorum ama belki Sapphire ATI HD 6850 bir kart da alabilirim. Uyum sorunu yaşar mıyım tam bilemedim.
4.RAM hususunda da tam bir seçim yapamadım 1600 MHz CL9 bir RAM mi yoksa 2400 mhz cl11 bir RAM mi almalıyım. Daha cok indesign illistrator PS vs kullaniyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum. Özellikle hackintosh işinde çok istifade ettigim @montezuma teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Patch? OS X kurulumunda bütün kartlar için işlemler var. Ses tanıtmak, ethernet tanıtmak, gerekirse güç yönetimi ayarları, USB tanıtmak vs. Gigabayt'da aynı şey geçerli. Asus Z170 Deluxe kullanıyorum ve 100% uyumlu bir anakarttır bu.

Patch? OS X kurulumunda bütün kartlar için işlemler var. Ses tanıtmak, ethernet tanıtmak, gerekirse güç yönetimi ayarları, USB tanıtmak vs. Gigabayt'da aynı şey geçerli. Asus Z170 Deluxe kullanıyorum ve 100% uyumlu bir anakarttır bu.
Onu gördüm çok beğendim sistemi de donanımı da güle güle kullanın

Ben hala karar veremedim. Asus N56VZ bir laptobum vardı. Ona yardımlarınız ile hackintosh kurmuş idim ama HDMI portu Nvdia üstünden olduğundan çalıştıramadım ve o yüzden sattım. Şimdi 1. 3000 tl civarına bir Imac mi;
2. HDMI ı çalışan 4. Nesil bir laptop mu;
3. Yeni nesil güzel bur kasa mı alsam.
Ne tavsiye edersiniz. Bütçe 2500 3000 civarı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı