Hackintosh ile Mac Store'dan Uygulama İndirilip Kullanılabilir Mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

letsdie

Kilopat
Merhaba arkadaşlar.
Hackintosh ile Mac Store'dan XCode indirip indiremeyeceğimi öğrenmek istiyorum. 1 2 başarısız yükleme denemesi yaptım. Fakat eğer indiremeyecek isem daha fazla uğraşmak istemiyorum.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım xcode ücretsiz uygulamalar içerisinde. Bir apple kimliği oluşturup indirebilirsiniz.

Tabiki indirip kullanabilirsiniz.
Hackintosh ile normal mac kullanıcısı arasında hiçbir fark yoktur. Her türlü servisi sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Hackintoshta oynadık:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Teşekkürler. Packerd Bell EasyNote TJ65 var biraz daha uğraşayım yüklemek için o zaman :D. Galiba benim BIOS ile ilgili problemlerim var.

Bir de flash diski tekrar Windows'ta kullanılacak hale getirmek istiyorum, nasıl yapacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkürler. packerd bell easynote tj65 var biraz daha uğraşayim yüklemek için o zaman :D
galiba benim bios ile ilgili problemlerim var

Bide flash disk i tekrar windows ta kullanılacak hale getirmek istiyorum nasıl yapacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim

HP USB Disk Storage Format Tool yazılımı ile flash diskinizi biçimlendirip eski haline döndürebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı