Hackintosh kurulum USB'si neden 3 tane gözüküyor?

• Konuyu başlatan clln
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 921

clln

Hectopat
Daha fazla  
Bu forumdaki 10.5 Hackintosh en son sürümü indirdim. Rufus ve Win32USB(tam adını şimdi hatırlamıyorum) ile indirdiğim imajı USB'ye yazdırdım. BIOS'ta gerekli ayarları yaptıktan sonra durum şu şekilde oldu:

645080E2-40C2-42D2-B470-6B11E7266152.jpeg

UEFI en üstteki Kingstondatatraveler tıkladığımda garip şekilde Windows açılıyor.
Altındaki UEFI Kingstondatatraveler tıkladığımda OC: Failed to load Configuration! Yazısı çıkıyor.
En alttaki kingstondatatraveler tıkladığımda:

589AF09C-9758-4F3A-AC40-9CC5C20C8199.jpeg

Ne yapabilirim?

Bu forumdaki 10.5 Hackintosh en son sürümü indirdim. Rufus ve Win32USB(tam adını şimdi hatırlamıyorum) ile indirdiğim imajı USB'ye yazdırdım. BIOS'ta gerekli ayarları yaptıktan sonra durum şu şekilde oldu:

Eki Görüntüle 870415

UEFI en üstteki kingstondatatraveler tıkladığımda garip şekilde Windows açılıyor.
Altındaki UEFI kingstondatatraveler tıkladığımda OC: Failed to load Configuration! Yazısı çıkıyor.
En alttaki kingstondatatraveler tıkladığımda:

Eki Görüntüle 870419

Kurmadan ses kartını tespit et sesi ayarlaman gerekecek Wi-Fi için telefonundan ayarlara gir ve USB internet paylaşımını aç USB ile bağlan ben öyle yapıyorum uyarı amaçlı dedim sonra başınız yanar.

EFI'nde hata olduğuna işaret ediyor olabilir. Config.plist dosyası var mıydı?
Burdaki dosyayı indirdim.
Kurmadan ses kartını tespit et sesi ayarlaman gerekecek Wi-Fi için telefonundan ayarlara gir ve USB internet paylaşımını aç USB ile bağlan ben öyle yapıyorum uyarı amaçlı dedim sonra başınız yanar.
Korkmuyorum, o aşamaya gelemedim henüz üçünede tıkladım ancak setup ekranını göremedim.

O imajın içeriğini bilmiyorum fakat configuration ile ilgili bir hata gördüğümde aklıma direkt config.plist geliyor. EFI klasöründe var mı, kontrol ettin mi?
64F3F906-8B12-4935-848A-DBADFD1CD582.jpeg
Birde USB bellek normalde 16 GB, bir saat bekledim 8 GB’lık dosya nasıl 400 MB olmuş?
O imajın içeriğini bilmiyorum fakat configuration ile ilgili bir hata gördüğümde aklıma direkt config.plist geliyor. EFI klasöründe var mı, kontrol ettin mi?
5FA32418-E189-46DA-97A7-5414234A3845.jpeg
Burda mı olması gerekiyor hangisinin içine girmeliyim?

Hocam şu an Big Sur kurmaya çalışıyorum kurabildikten sonra rehber yapacağım(belki yapamayabilirim)onu kullanın.
Bana basarılı bir usb verin ben kurarım kendim youtube'da benim notebook modelinin aynısı var.
Hocam şu an Big Sur kurmaya çalışıyorum kurabildikten sonra rehber yapacağım(belki yapamayabilirim)onu kullanın.
Hocam ne durumdasınız?

Geri
Yukarı