Çözüldü Hackintosh kurulumunda disk seçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba görselde olduğu gibi disk seçemiyorum.
20220210_211233.jpg

Bir de Rusça bir şey de anlamıyorum.
Reset NVRAM yapıp kuruluma tekrar gelin. Disk sorunu da beraberinde ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum. Reset NVRAM için sistemi yeniden başlatın ve USB'yi bootlayın. OpenCore seçim ekranında Reset NVRAM'ı göreceksiniz.

Ama bu arkadaşın kurulum ekranıyla benimki çok farklı. O ileri deyince disk bölme kısmına atıyor ben ileri deyince ilk attığım fotoğraftaki yere atıyor. Burada da hiçbir diski seçemiyorum.

Reset NVRAM yapıp kuruluma tekrar gelin. Disk sorunu da beraberinde ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum. Reset NVRAM için sistemi yeniden başlatın ve USB'yi bootlayın. OpenCore seçim ekranında Reset NVRAM'ı göreceksiniz.
Reset NVRAM yok bootladığımda. Windows ve High Sierra yazıyor. HS'yi seçtiğimde de ekranda yazılar akıp kurulum ekranı geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Komple macOS istiyorum.
Disk İzlencesi > Disk > Sil > macOS günlüklü ve GUID olarak seçip tamam diyerek tüm diski formatlayın. Sonrasında Disk İzlencesi'nden çıkıp kuruluma devam edin. Her ne kadar Hackintosh'u ilk defa yapacak birisi için tavsiye etmesem de, takdir sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı