Çözüldü Hackintosh "Mojave Error loading kernel cache (0x9)" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

keRem_

Hectopat
Merhaba arkadaşlar aldıgım hata başlıktaki gibi. Error loading kernel cache (0x9).

Kullandıgım kurulum dosyalarını aşağıdan aldım.

macOS Mojave 10.14.6 AMD & Intel Güncel Kurulum İmajı - Technopat Sosyal

Anakart: MSI Gaming 970
İşlemci: FX8300
Ekran kartı: RX 560
Ön yükleme kodlarının başına slide=0 yazmazsam bu hataya kadar gelemiyorum bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Config'e ufak bir ayar ile sorun çözüldü. Ama şimdi farklı bir sorunum var. Kurduğum sistemi boot ediyorum, ederken Unsupported CPU hatası veriyor ekranda. Her neyse kurulum ekranı geliyor, klavye ve ülke seçiyorum ilerliyorum, siyah ekran geliyor bir şeyler yazıyor ve reset atıyor.
USB 2.0 portlarına, taktım 3'de görmüyordu klavye ve mouse'u. BIOS'da bir şeyler kapattım tam hatırlamıyorum. USB Legacy Mode'yi Smart'a aldım, Secure Boot zaten kapalı vb.

Son düzenleyen: Moderatör:
Config'e ufak bir ayar ile sorun çözüldü. Ama şimdi farklı bir sorunum var. Kurduğum sistemi Boot ediyorum, ederken Unsupported CPU hatası veriyor ekranda. Her neyse kurulum ekranı geliyor, klavye ve ülke seçiyorum ilerliyorum, siyah ekran geliyor bir şeyler yazıyor ve reset atıyor.

Merhabalar aynı sorunu yaşıyorum nasıl yaptınız yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı