Monterey Hackintosh Monterey kurulumunda Update kısmında hata veriyor

nazcarieche

Hectopat
RAM
12GB 1333MHz
SSD veya HDD modeli
Team CX2 1TB
Ekran kartı
Radeon HD 5800
Anakart
Kllsre X58
İşlemci
Xeon X5675
Merhaba arkadaşlar, iyi sosyaller, bol Hackintosh'lar. Hackintosh Monterey kurulumunda (kealos) en sonda Update kısmında hata alıyorum. Sanırım internete bağlanamadığım için yapıyor. İnternete bağlanamadığımı Safari'den yardım al kısmını kullanarak doğruladım diye düşünüyorum. Eğer yalnızca help dosyasını açmak için yapılandırılmamışsa. Sistemim eski bir sistem biliyorum, denemek istedim eğer bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok güzel olur. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sitenin imajı ile deneyin. Ayrıca ekran kartınız Monterey desteklemiyor, yani donanım hızlandırma çalışmayacaktır. Yine de Monterey kurmak isterseniz:
Kurmak istemezseniz de yamasız High Sierra, yama ile de Catalina kurabilirsiniz.
Catalina için yama:

Bu sitenin imajı ile deneyin. Ayrıca ekran kartınız Monterey desteklemiyor, yani donanım hızlandırma çalışmayacaktır. Yine de Monterey kurmak isterseniz:
Kurmak istemezseniz de yamasız High Sierra, yama ile de Catalina kurabilirsiniz.
Catalina için yama:

Teşekkürler hocam emeğiniz ve yardımınız için, sizin paylaştığınız linkteki Monterey imajını denemiştim ilk başta fakat boot olmamıştı. BIOS ayarlarını doğru yaptığıma eminim zaten eski bir sistem olduğu için neredeyse hiçbiri yok. :D

Ek olarak şunu sormak istiyorum hocam şu an High Sierra kurulumunu başarılı bir şekilde yaptığımı düşünelim, sonrasında Update edebiliyorum sanırım değil mi, örneğin Catalina sürümüne yükseltirsem yamayı da uygulamam mı gerekiyor?

Son olarak sizce hangisini yüklemeliyim? Swift öğrenmek istediğim için kurmak istiyorum biraz da. Teşekkürler.

Geri
Yukarı