Hackintosh nasıl kurulur?

Lynchey

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar. İsim gereği sürekli photoshop kullanıyorum daha cok performans alabileceğimi düşündüğüm icin Mac almak istedim fakat fiyatı cok cok pahalı. Hackintosh kurdurmayi düşünüyorum. Ankara'da bu isle uğrasan var mı acaba veya tanıdığı olan? Bilgisayarım Hackintosh'a uyumlu mu onu da bilmiyorum. Sistemimi şu şekilde özet geçeyim:

256 SSD var. 16 GB RAM var. GTX780 3 GB 312 bit ekran kartı var i7 işlemcim (4790) , Anakartım z97-hd3 Gigabyte.

Bana yardımcı olabilecek varsa cok sevinirim, veya Hackintosh kurmak kolay bir şey mi ben becerebilir miyim? En azından akılda verebilirsiniz Ankara içi kurabilecek birisi yoksa, şimdiden çok teşekkürler yardımcı olacak olanlar icin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumlarınız icin cok teşekkürler,Fakat ben günlük fotoğraf yapıp teslim ettiğim icin eger bir sorunla karşılaşırsam fotoğrafları teslim edemeyeceğim icin problem olur o yüzden kendim yapmak istememistim beceremem diye düşünüyorum,Ankara da bu isi sorunsuz yapabilecek kimse yokmudur acaba ?

Yok mu acaba yardımcı olabilecek kimse? Ücreti karşılıgında Ankara içi yapabilecek olan bende çift monitör var, çift monitör olanlarda diğer monitörün çalışmama sorunu görülüyormuş.Harici ses kartım da var kendim kurmaya kalkarsam kesinlikle yapamam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı