Hackintosh Rehberi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakın olay şöyle: Satın alıp indirdiğiniz lisanslı sürümü kurabilmek için çok uzun bir yöntem gerekiyor. Bunun yerine biz ML3U kullandık. Nedeni, orijinal DMG dosyasından, boot edilebilir bir bellek yapmak için zaten bir Mac gerekmesi.

Şimdi sizin elinizde bir Mac yok. Ama ben diyorum ki, Hackintosh yapmak için size bir Mac lazım. Ortaya bir paradoks çıkıyor. Zaten elinizde bir mac olmadığı için hackintosh yapacaksınız ama ben size önce bir Mac ile USB yapın dersem daha baştan rehber tökezliyor.

Öte yandan da korsana teşvik etmek istemiyoruz.

Ne yapıyoruz bu durumda? ML3U ile kurup lisansımızı alıyoruz ve bir köşede duruyor lisans. Yarın öbürgün BSA veya Apple kapıya dayanınca kapı gibi lisansı göstermek için satın aldınız siz o yazılımı. Kurulum için değil yani ;)

Merhaba Recep bey.

Ben yanlış bir şekide anlatım yaptığım için doğru bir cevap alamadım.

Sormak istediğim şuydu.. Ben zaten ML3u ile hacintosh u mu kurdum.. Aynı zamanda combo ubdate yaptım. Ancak sizin videonuzdaki lisanslı sözcüğünü görünce sonuçta 30 lira birşey dedim. Ve ilk kez hacintosh üzerinde bir apple id oluşturdum ardından 10.8.3 mountain lion installer ı indirdim. Karşılığında bir fatura gönderdiler.

Şimdi bu noktada bir yanlış mı yaptım orasını anlamadım.. Şu konuyu açar mısınız?

Elinizde bir ml3u kurulumu varsa ve bu sistemi lisanslı bir hale getirmek istiyorsak ne yapmalıyız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı