Hackintosh sierra USB'siz çalıştırma

sczhatnovia

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Computer Engineer
Merhaba arkadaşlar hackintosh sierra kurulumunu başarıyla yaptım. Ekran kartı, siri, ethernet vs. sorunsuz çalışıyor. Tek sorun USB'siz nasıl çalıştırabilirim.
Windows kurulu olan harddiski böldüm. 50 GB'lık alana kurulum yaptım. Aynı HDD'i bölüp ubuntu da kurdum.
Ekran kartını vs. ayarlayamayan arkadaş olursa yardım ederim. Üyelik engellenmezse
Sierra kurmamın sebebi xcode ile iPhone, iPad uygulaması geliştirmek.
Sıra mac işletim sistemini USB'siz çalıştırmaya geldi. Nasıl yaparım herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorum çünkü 3-4 defa sierra kurulumu yaptım USB'siz çalıştırmayı ayarlamaya kalkarken sorunlarla karşılaştım yardımcı olursanız çok minnettar olurum. Teşekkürler!!

Sistemim :

Toshiba Satellite L650
8 GB RAM
Amd Radeon HD5650 128 bit 1 GB
320 GB HDD
i3 2.13 GHz

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2016-12-01 20.43.44-min.png
    Ekran Resmi 2016-12-01 20.43.44-min.png
    546,3 KB · Görüntüleme: 185
Son düzenleyen: Moderatör:
bendede aynı problem vardı ben win7 kurulum cd sinden girerek diski temizledim sonraki kurulumumda çalıştı

Merhaba boot menüden usb yi seçip girmeye çalışıyorum. Fakat sol üstte 6 yazıyo sonra reset atıyor kendiliğinden neden olabilir acaba henüz usb siz çalıştırmayı denemedim. Önceden böyle bi sıkıntı olmuyordu. İlk yazdığım mesajımı düzeltim : Bilgisayarımda windows, ubuntu işletim sistemleri önceden kuruluydu bunları silmeden usb siz çalıştıramazmıyım. Teşekkürler cevaplarınız için

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı