Hackintosh Sierra açılışta klavye/fare problemi

nomunamis

Hectopat
Daha fazla  
Dün "macOS Sierra Güncel Kurulum imajı" konusundan laptop kurulum imajını indirdim. Daha sonra raw imajını win32diskimager ile flash diskime yazdırdım. Kurulumu yönergeleri takip ederek sorunsuz bir şekilde yaptım ve sistem açıldı. Sonrasında daha önceki denemelerimde multibeast hata verdiği için "kurulum sonrası araçlar" dosyasındaki clover bootloader' anlatılan şekilde yükledim. Sistemime uygun "config.plist" dosyasını gerekli yere attıktan sonra sistemi kapattım. Kurulum diski takmadan açarken clover ile açıyorum, sistem açıldıktan sonra parola istenen kısım parlaklığı çok düşük şekilde geliyor ve klavye ya da touchpad/fare çalışmıyor. Fakat kurulum diskini taktığım zaman(flashbellek) TECHNOPAT yazan bootloader rahat bir şekilde sistemi açıyor, klavye ve fareyi kullanabiliyorum. Çok fazla gereksiz detay anlatmış olabilirim, kusura bakmayın lütfen.

Bu arada kurmaya çalıştığım laptop Packard Bell Easynote TE69HW. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı