Çözüldü Hackintosh USB'siz boot edilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

burakdrs

Hectopat
Yer
mezun tayfa
Daha fazla  
Meslek
Serbest Mesleque
Dediğim gibi, daha önce oluyordu, USB'siz boot edebiliyordum. En baştan kurulum yapmak için formatladım MacOS olan diski. Ondan sonra bazı kextleri değiştirmiştim USB'deki, onları ilk baştaki haline çevirdim. EFI dosyasını aynı yerden geri yükleyip USB'ye attım. MacOS'u tekrar kurduktan sonra kurulu olan diski Mount edip içindeki EFI dosyasını siliyorum ve USB'deki EFI dosyasını atıyorum ama olmuyor. BIOS'ta ise Windows Boot Manager ve UEFI OS var. UEFI OS seçili ama daha önce OpenCore diye bir şey çıkıyor diye hatırlıyorum, şimdi o çıkmıyor USB'siz. Boot ederken BIOS'a atıyor direkt, bootlayacak bir şey olmadığı için.
Kimse yok muuuu? :[
@Kleyn

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows'u kurdum daha sonra BIOS ayarlarını defaulta çevirdim Secure Boot'u açtım restarladım. Kırmızı bir hata verdi sonra Secure Boot'u kapatıp geri açtım garip bir şekilde düzeldi. (?)
Acaba Windows kurulu mu olması gerekiyordu yoksa BIOS ile mi alakalıydı?
Muhtemelen diskin EFI dosyasıyla ilgiliydi ben orayı da sildim sanırım.
Tekrar Windows kurunca düzeldi.
Windows'u kurdum daha sonra BIOS ayarlarını defaulta çevirdim Secure Boot'u açtım restarladım. Kırmızı bir hata verdi sonra Secure Boot'u kapatıp geri açtım garip bir şekilde düzeldi. (?)
Acaba Windows kurulu mu olması gerekiyordu yoksa BIOS ile mi alakalıydı?
Muhtemelen diskin EFI dosyasıyla ilgiliydi ben orayı da sildim sanırım.
Tekrar Windows kurunca düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı