Hackintosh ve Müzik Prodüksiyonu

brokolililer

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirici
Merhaba,
Yaklaşık 1-2 gün önce aşağıda yer alan konu başlığından Ryzen 5 2600 işlemcili sistemim için macOS Big Sur kurulumunu başarılı bir şekilde gerçekleştirdim.

Windows 10 sistemimde Cubase 9.5 ve çeşitli Kontakt Player kütüphaneleri kullanıyordum. Şimdi ise sistemimde Logic Pro yazılımını kullanmak istiyorum. App Store üzerinden Logic Pro yazılımını satın alıp Hackintosh sistemde kullanmamın herhangi bir problemi olur mu? (Ticari amaçlı bir kullanım gerçekleştirmiyorum.)

Apple'ın bu konu ile ilgili tutumu hakkında olumlu/olumsuz bir açıklamasını bulamadım.

Konu ile bilgisi olan arkadaşlarımız aydınlatabilirse sevinirim.

Herkese sağlıklı günler diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ticari bir amaçla kullansanı bile sorun olmaz. Çünkü macOS ücretsiz bir işletim sistemidir. Yani Free olarak mac App Store’dan erişebiliyorsunuz. Ayrıca zaten LogicProX’i de satın alacaksınız. Bir sorun olmaz. Hatta komple paket halinde alırsanız daha ucuza gelebilir. Araştırın derim.

Ticari bir amaçla kullansanı bile sorun olmaz. Çünkü macOS ücretsiz bir işletim sistemidir. Yani Free olarak mac App Store’dan erişebiliyorsunuz. Ayrıca zaten LogicProX’i de satın alacaksınız. Bir sorun olmaz. Hatta komple paket halinde alırsanız daha ucuza gelebilir. Araştırın derim.
Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı