"Hacktool:Win32/CheatEngine" nedir?

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
NFS Carbon'u bitirdim oyunun online kısmı yok. Sadece arabaları geliştirmek için para hilesi açacağım. Bu yazılımı Cheat Engine'in kendi sitesinden yükledim. Ciddiye almalı mıyım? Yoksa kullansam zarar eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
NFS Carbon'u bitirdim oyunun online kısmı yok. Sadece arabaları geliştirmek için para hilesi açacağım. Bu yazılımı Cheat Engine'in kendi sitesinden yükledim. Ciddiye almalı mıyım? Yoksa kullansam zarar eder mi?
Cheat Engine bir hile yazılımı ve antivirüsler bunu bu şekilde algılıyor zaten. Merak etmeyin, sorun çıkarmaz.

Sıkıntı Olmaz Kaç Senedir Kullanıyorum Oyunun Dosyalarını Değiştirip Para Hack Yaptığı İçin Öyle Algılıyor Sıkıntı olmaz.

NFS Carbon'u bitirdim oyunun Online kısmı yok. Sadece arabaları geliştirmek için para hilesi açacağım. Bu yazılımı Cheat Engine'in kendi sitesinden yükledim. Ciddiye alınır mı? Yoksa kullansam zarar eder mi?

Sorun yok, genellikle para hilesi kullanmak için yüklenen bir hile programı virüs olduğunu sanmıyorum (tabii doğru düzgün sitelerden indirdiyseniz örneğin kendi sitesi gibi)

Sıkıntı yok antivirusler hile programlarını tehdit olarak algılar o nedenle normal.
Kendi sitesinden indirdiysen virüs olmaz merak etme.

Sorun yok, bellek alanlarına erişip bellekteki değerlere müdahale ettiği için bu uyarı var. Kullandığınız scriptin güvenilir yerden olduğuna dikkat edin yalnızca.

Yeni konular

Geri
Yukarı