HackTool:Win32/AutoKMS nedir?

yigiterensngl

Decapat
Daha fazla  
HackTool:Win32/AutoKMS nedir silmeli miyim? Nasıl sileceğim? Tamirci bilgisayara KMS tool yükleyip bir şey yapmıştı ondan mıdır? Ayrıca Chrome'dayken donmalar oluyor siteye girdiğimde hiçbir şeye tıklayamıyorum. Tüm siteler donuyor birkaç saniyeleğine sonra geçiyor ama bayağı sinir bozuyor.

Dosya Ekleri

• 2022-10-15 (2).png
    2022-10-15 (2).png
    20,7 KB · Görüntüleme: 134
Son düzenleyen: Moderatör:
HackTool:Win32/AutoKMS nedir silmeli miyim? Nasıl sileceğim? Tamirci bilgisayara KMS tool yükleyip bir şey yapmıştı ondan mıdır? Ayrıca Chrome'dayken donmalar oluyor siteye girdiğimde hiçbir şeye tıklayamıyorum. Tüm siteler donuyor birkaç saniyeleğine sonra geçiyor ama bayağı sinir bozuyor.

KMSpico Windows etkinleştirmek için kullanılır bende kullanıyorum ama virüs değil. Donma sorunu varsa büyük ihtimal ya kendi sitesi dışında farklı bir yerden indirmiştir ya da Windows ile alakalı.

Bizim okul bilgisayarlarında da var bundan. Windows ve programları erkinleştirmek için ve bitcoin kazmak için kullanılır genellikle. Kötü yanı ise bitcoinden kendi payınızı alamamanız.

Bilgisayarcı arkadaş format sonrası korsan etkinleştirme uygulaması yüklemiş. Yüksek ihtimal virüslüdür. Temiz format at ama kendin at

KMSpico Windows etkinleştirmek için kullanılır bende kullanıyorum ama virüs değil. Donma sorunu varsa büyük ihtimal ya kendi sitesi dışında farklı bir yerden indirmiştir ya da Windows ile alakalı.
Kendi sunucuları kapandı şu anda piyasadakiler tamamen virüs

Senin bilgisayarına korsan windows yüklemiş bence silinmeli zombi pc haline getirebilir toolu kaldır ve kalıntı kalmadığından emin ol zaten anahtarı sen kaldıramazsın değiştirebilirsin onun için birşey yapamazsın KMSpico kullanmış galiba.

En temiz yöntem olarak bilgisayara format atın ve retail key alın.

Sanırım 2019da orijinal etkinleştirme sunucuları kapanmıştı. Paylaşan siteler ise fake olanları oluyor. Seni kendi sunucularına bağlayarak zombi yapıyor

Şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Onu biliyorum KMS nasıl birşey onu da biliyorum şuanki durumunu da biliyorum benim söylediğim sunucular kapandı derken neyi kastettiğiydi. Çok yanlış bir bakış açısından bakmışsın.

Geri
Yukarı