Hacktool Win64/AutoKMS

ErenSan

Decapat
Merhabalar 2 gün önce Windows 10 yüklettim normalde kendim atarım Windows'u ama bu sefer internetim yoktu ve bilgisayarıma trojen bulaşmıştı ve format USB'simide kaybetmiştim bir mahalle bilgisayarcısında atırmak zorunda kaldım adam formatı 1 saatde atacağını söyledi ve 1 saat sonra gel al bilgisayarı dedi neyse öylede oldu aldım bilgisayarımı eve gittim 2 gündür bir sorun yaşamadım ama birden oynadığım oyundan disconnect yedim ve oynadığım oyunda amerikan bayrağı olmuş karakterimde oyunda şöyle sizin nereli olduğunuzu bölgenize göre ayarlıyor Windows'daki bölgelerde Türkiye yazdığı için ben de Türk bayrağı vardı fakat disconnect yedim ve Amerikan bayrağı çıkmış sonra o anda HackTool:Win64/AutoKms adlı bir virüs uyarısı geldi Windows Defender'dan ve ben de trojen olduğunu sandım ve sildim sonra biraz araştırdım forum sitelerini crackli Windows'larda olan bir yazılımmış yanlışsa düzeltin ve şu an bir sıkıntı yaşar mıyım, bir sorum daha var ve uyarı geldiğinde neden bölgem Amerikan bölgesi olarak değişti ya hesabım çalınmıştı ya da bununla alakası bir şeydi bilginiz varsa söylerseniz sevinirim. Bir de bölgem sonra 5-6 saniye içinde Türkiye olarak tekrar otomatik olarak değişti cevaplarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Hacktol.PNG
    Hacktol.PNG
    6,2 KB · Görüntüleme: 195
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı