HackTool AutoKMS Kaldırma

SpaceSoldier

Kilopat
Yer
Pluton
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarı genelde oyun oynamak, ödevlerimi yapmak ve diğer günlük işlerde kullanıyorum. Windows Defender yetersiz geliyor açıkçası:

1521978093366.jpg

Resimde gördüğünüz gibi bir virüs var. Buna herhangi bir müdahalede bulunamıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
(Tahminimce bu virüs uTorrent üzerinden bir dosya yüklerken bulaştı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıntılara basın. Dosya konumuna bakın. Sonra dosya konumunu açın. Ve Shift + delete ( Üst + sil Türkçesi ile. ) yapıp kalıcı olarak silin.

Bende şuan Bitdefender var, onu da Microsoft Defender bozulunca bir tanıdık hediye etmişti (Çoklu kullanıcı olduğu için bende kullanabiliyorum.) 3 yıllık lisansı var şuan. Onun dışında yıllar önce Avast Free! kullanmıştık bayağı uzun süre memnundum ikisindende. Pek açıklayıcı olmayabilir ama bence ücretsiz antivirüs yerine n11.com , gittigidiyor.com gibi sitelerden 1 yıllık key alabilirsin (Key olduğundan fazla pahalı olmaz bence.)

İlginç. Şuanda tarama yaptığımda bu virüsü bulamıyor. Önerebileceğiniz bir Antivirüs programı var mı?
Sizin sisteme yüklediğiniz ''etkinleştirme'' aracıdır. Sisteme girmesine zamanında izin verdiğiniz için bulamıyor olabilir. Windows defender kaynaklı değil. Böyle bir durumda hiçbir antivirüs onu bulamaz zaten.

KMSPico dosyasını FreeRevoUninstaller ile silebilirsiniz.

Hocam sanırım KMSpico ile Windows'u cracklediniz. Maalesef KMS yi kaldırmanın en temiz yolu formattır. Çünkü bazı yayıncılar KMS'nin içine keylooger, ransom vs. enjekte edebiliyor.

Geri
Yukarı