Hades 2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve fiyatı nasıl olur?

Onatin09

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Biliyorsunuzdur the Game awards 2022 de bazı oyunlar duyruldu ve bunların arasında Hades 2 vardı. Tabii ki de bu beni mutlu etti. Supergiant'ın serinin devam getirmesini beklemiyordum ne yalan söyleyeyim. Şimdi oyun hakkında bazı sorularım olacak.

1. Oyun tahmini olarak çıkış fiyatı ne kadar olur?

2. Hades 1 ile 2 arasında sanırsam 2 yıl fark var acaba sistem gereksinimleri aynı olur mu?

3) Son soru oyunun fiyatı ne kadar olur. Evet Steam kur sistemini değiştirdi ben tahmini 100-150 TL arası fiyat bekliyorum. Siz ne kadar düşünüyorsunuz?

Herkese merhaba,
Biliyorsunuzdur the Game awards 2022 de bazı oyunlar duyruldu ve bunların arasında Hades 2 vardı. Tabii ki de bu beni mutlu etti. Supergiant'ın serinin devam getirmesini beklemiyordum ne yalan söyleyeyim. Şimdi oyun hakkında bazı sorularım olacak.

1. oyun tahmini olarak çıkış fiyatı ne kadar olur?

2. Hades 1 ile 2 arasında sanırsam 2 yıl fark var acaba sistem gereksinimleri aynı olur mu?

3) son soru oyunun fiyatı ne kadar olur. Evet Steam kur sistemini değiştirdi ben tahmini 100-150 TL arası fiyat bekliyorum. Siz ne kadar düşünüyorsunuz?

Sistem gereksinimlerini çok artacağını sanmam, ancak fiyat konusunda şaşırabiliriz bence, 150 200 gibi bir fiyattan çıkacaktır.

Epic'te niye 40? Bir de Ben Steam'ciyim:)
Epic Steam'e göre şu anda çok daha iyi özel fiyatlandırma uyguluyor. Örnek Somerville. Daha detaylısı için aşağıdaki konuma bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı