Çözüldü Hades hala CS:GO müzik kiti veriyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Valve tarafından bununla ilgili belirtilen tam bir şey yok hocam. Ama hala veriliyor sanırım, Hades alıp 5 saat oynadıktan sonra CS'ye girdiğinizde envanterinize gelecektir.
Veriyor geçen hafta aldım. Oyunu an az 5-6 saat oynamıs olmanız lazım ya da sadece oyunu açık bırakıp da yapabilirsiniz illa oynamanıza gerek yok. Sonra oyuna girdiğinizde gelecek.
Hocam Hades oyununun Steam Linkini atar mısınız?

Hocam Hades oyununun Steam Linkini atar mısınız?
Pardon hocam buldum.

Veriyor geçen hafta aldım. Oyunu an az 5-6 saat oynamıs olmanız lazım ya da sadece oyunu açık bırakıp da yapabilirsiniz illa oynamanıza gerek yok. Sonra oyuna girdiğinizde gelecek.
Sizce Hades oyununa sadece CS GO soundtrack için 40 TL vermeli miyim? Güzel bir soundtrack mı? Muhtemelen bir daha asla girmeyeceğim hadese.

Son düzenleme:
Hocam hades oyununun Steam linkini atar mısınız?

Pardon hocam buldum.

Sizce hades oyununa sadece CS:GO soundtrack için 40 TL vermeli miyim? Güzel bir soundtrack mı? Muhtemelen bir daha asla girmeyeceğim hadese.

İndirimden 24liraya almıştım biraz bekleyin indirime girer belki, paranız varsa 40TL verebilirsiniz ama müzik kitini satamıyor ve takaslayamıyorsunuz bunu unutmayın.
(son paranızı verecekseniz tavsiyem vermeyin bir süre bekleyin illaki indirime girer)

Yeni konular

Geri
Yukarı