Oyun Hades Steam'de 24TL

Darksider ile Hadesi kıyaslamak elma ile armut olur hocam.

Biri rpg diğer rogue like oyun. Darksiderda ölmek cezalandırma amaçlı kullanılıyor. Hadeste ise ölmek oyunun bir parçası halinde. Hadesin öyle bir save sistemi yok ne demek istemişler tam anlayamadım.Sürekli baştan başlayıp belli bir noktaya kadar gelip ölüp, topladıklarınla upgrade yapıp tekrar baştan başladığın ve bunu tekrarladığın bir oyun hades kısaca. Bunu o kadar ustalıkla yapmışlar ki aşık alıyorsunuz oyuna.

Bilmediğimden sormuştum hocam. Teşekkür ederim.

Diyelim yeterince kez ölüp, dirilip upgrade yaptık sonuna gelebilecek kadar. Son upradeli hali ile bir oturuşta ne kadar sürede biter oyun? Birde toplam kaç saatte bitirdiniz?

Diyelim yeterince kez ölüp, dirilip upgrade yaptık sonuna gelebilecek kadar. Son upradeli hali ile bir oturuşta ne kadar sürede biter oyun? Birde toplam kaç saatte bitirdiniz?
Bir el 30 dakika falan sürüyor hızlı oynarsanız azalır süre.
Oyunun tamamen bitirmek için son boss'u 30 kere falan kesmen gerekiyor ki ancak bu şekilde hikayenin sonunu görebilirsin.

Hadesi 70 saat oynadım hocam ve hala açamadığım şeyler var. Bizim dışımızdaki karakterlerin kendi hikayeleri de var onları da öğrenebiliyorsun oynadıkça. 24 lirayı sonuna kadar hakediyor.

Darksiders Genesis oynamıştım. Benzer denilebilir mi? Bir de Steam yorumlarında Save sistemi hakkında kötü yorum yapmışlar, oyunda ölünce yarım saat geriye mi atıyor Save konusunda?
Hades roglike türünde bir oyun. Oyunun amacı zaten ölüp ölüp yeniden dirilmek ama sen ölmeden önce kalıcı geliştirmeler yapabileceğin coinleri (bu oyunda bu coinler -Darknes-gemstone-key-titanblood-gibi parçalar) toplayıp geliştirmeler yapmak.
Bunun sıkıcı olabileceğini düşünebilirsiniz ama bu yanlış olur. Zira hades bu konuda en başarılı oyunlardan birisi. Yapacağınız her denemede size farklı bir deneyim sunacaktır.
Oyunun fiyatı 24TL'yken kaçırmayın derim. Size keyifli bir 5-6 saat geçirtecektir

Yeni konular

Geri
Yukarı