Hades Türkçe yama var mı?

Pc--1

Decapat
Ben bir tane buldum da güvenli mi ona göre oyunu alacağım.
Bulduğum yama:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde Youtube'a "Bakın burada Türkçe yama var." diye koyulan yamaların hiçbiri iyi olmuyor. Geçende Mafia Remake için biri video attı. İndirip denedim. Adam Translate'den çevirmiş sanki oyunu. Genelde oyuna girdiğinde Türkçe oluyor ama berbat bir çevirmeyle karşılaşıyorsun. Orta seviye bir İngilizcen varsa bence dene şansını.

Genelde Youtube'a "Bakın burada Türkçe yama var." diye koyulan yamaların hiçbiri iyi olmuyor. Geçende Mafia Remake için biri video attı. İndirip denedim. Adam Translate'den çevirmiş sanki oyunu. Genelde oyuna girdiğinde Türkçe oluyor ama berbat bir çevirmeyle karşılaşıyorsun. Orta seviye bir İngilizcen varsa bence dene şansını.
O Mafia çevirisi translate zaten. Bende 2-3 bölüm oynadım sonra dayanamadım. Apex Çeviri'nin yamasını bekliyorum.

Ben bir tane buldum da güvenli mi ona göre oyunu alacağım.
Bulduğum yama:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O videoyu bizzat ben çektim güvenilir yama kullanıyorum hala.Discord adresimize gelebilirsin hatta anlatırım nasıl oluyor dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı