Hades'e 32TL verilir mi?

Daha fazla  
Rogue-like oyunları eh işte severim. Dead Cells'te maks 10 saatim var sonra baydı oyun çünkü her seferinde ölüp aynı şeyleri yapmak sıkıcı geldi ama güzel bir deneyimdi. Şimdi Hades'i alsam Dead cells gibi sıkılır mıyım yoksa Dead Cells'ten daha mı çok sarar? Hades için Rogue-like'ı değiştiren oyun vb. benzetmeler yapılıyor. Belki Dead cellsten daha çok sarar diye düşünüyorum. Ama en önemlisi oyuna 32TL verilir mi?

Rogue-like oyunları eh işte severim. Dead Cells'te maks 10 saatim var sonra baydı oyun çünkü her seferinde ölüp aynı şeyleri yapmak sıkıcı geldi ama güzel bir deneyimdi. Şimdi Hades'i alsam Dead cells gibi sıkılır mıyım yoksa Dead Cells'ten daha mı çok sarar? Hades için Rogue-like'ı değiştiren oyun vb. benzetmeler yapılıyor. Belki Dead cellsten daha çok sarar diye düşünüyorum. Ama en önemlisi oyuna 32TL verilir mi?

Verilir. Bazı firmalar tarafından zaten yılın bağımsız oyunu seçildi. Ben oynuyorum şahsen çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Güzel ve uzun bir hikayesi var. Rogue-like oyunları "eh işte" kıvamında seviyorsan hikayenin yarısına gelmeden sıkılabilirsin. Ama oyun sadece hikaye tarafında oynatmıyor seni. Ayrıca silah çeşitliliği ve upgradeler, ayrıca her run'da farklı skill buildler heyecan sağlıyor. Eğer tek bir "kazanan" stratejiye takılı kalmaz ve farklı yollar deneyip oynamaya çalışırsan zevk alacaksın eminim.

Geri
Yukarı