Hadi biraz sohbet edelim

Kaç gün kaldı hocam :)
Düğüne aylar var. Öyle 1-2 gün takılacaz o kadar. Ailesi de gelecek. Ama şaka yapıyorum ben ona bu hesabı göstermem ki. Kanıtları silecem geldiğinde. 🤭 Bir kere forum nedir, anlatmaya çalıştım. Bana diyor ''Ne saçma şey. Tanımadığın insanlarla niye konuşuyorsun?''. 🤣🤣🤣🤣

Resim ve kapak fotosu garanti gitmeli nicke ayar çekmemiz lazım 🤭
Ule bunda bir şey yok. Youtube hesabımı görse sı.arım. Hep oyunlarda dinlenen şarkılar. Nightcore, Dubstep, EDM, Trap listeleri dolu. Bütün müzik videolarının içeriğine de koca koca memeli anime ya da normal kadın fotoları koymuş şerefsizler. Youtube hesabıma girdiğinde önerilenlerde memelerden geçilmiyor anasını satım. 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 Sı.tık. 💩💩💩💩💩💩💩💩💩

Ule bunda bir şey yok. Youtube hesabımı görse sı.arım. Hep oyunlarda dinlenen şarkılar. Nightcore, Dubstep, EDM, Trap listeleri dolu. Bütün müzik videolarının içeriğine de koca koca memeli anime ya da normal kadın fotoları koymuş şerefsizler. Youtube hesabıma girdiğinde önerilenlerde memelerden geçilmiyor anasını satım. 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 Sı.tık. 💩💩💩💩💩💩💩💩💩
Bence geçmiş falan her şeyi sil yoksa namlunun ucundasın haberin olsun 😃

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı