Hadi kart ne işe yarıyor?

Briann0

Decapat
Daha fazla  
A101'deki kasiyerin hadi al şöyle işe yarıyor, böyle işe yarıyor diye ısrarı sonucu en sonunda sabrım taştığı için aldım bu kartı. Ne işe yarıyor bir özelliği var mı? Papara kullanıyorum ondan daha kullanışlı mı? Pek sanmıyorum bir işe yaradığını ama yine de sormak istedim eğer bir işe yaramıyorsa kapatacağım çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün ATM'lerden para yatırılıp çekilebiliyor, üstüne bu hizmetten komisyon almıyor. Herhangi bir aidatı da yok, üstüne üstlük ön ödemeli bir kart olmasına rağmen "hadi veresiye"den borç alabiliyorsunuz.

Aynı zamanda bir üyeliği de var, bu üyelikle beraber A-101 ürünlerinin hepsinden %3, bazı ürünlerden ise %10 geri ödeme alabiliyorsunuz, ve YouTube Premium üyeliğinizin %50'sini geri ödeme ile geri alıyorsunuz üyelikle beraber. Üyeliğin fiyatı da aylık 5 TL.

Bir arkadaş konu açmış bu kart ile ilgili. 1 sene önce.

Ben alışverişlerde kullanıyorum. Çok avantajlı bir kart. Kafası estikçe etkinlik yapıp bedava para veriyor.

Bütün ATM'lerden para yatırılıp çekilebiliyor, üstüne bu hizmetten komisyon almıyor. Herhangi bir aidatı da yok, üstüne üstlük ön ödemeli bir kart olmasına rağmen "hadi veresiye"den borç alabiliyorsunuz.

Aynı zamanda bir üyeliği de var, bu üyelikle beraber A-101 ürünlerinin hepsinden %3, bazı ürünlerden ise %10 geri ödeme alabiliyorsunuz, ve YouTube Premium üyeliğinizin %50'sini geri ödeme ile geri alıyorsunuz üyelikle beraber. Üyeliğin fiyatı da aylık 5 TL.

Bir arkadaş konu açmış bu kart ile ilgili. 1 sene önce.
YouTube premium olayı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı