Çözüldü Hadiden doğrulama kodu geldi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ÖylesineBiri01

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben az önce telefonuma SMS olarak Hadi'den doğrulama kodu geldi Google Play'e baktım da galiba A101'in dijital kartının uygulamasıymış ve ben hiç kullanmıyorum. Telefondan bir anda doğrulama kodu geldi ve ne olduğunu anlamadım ne yapabilirim?

Ekran görüntüsü 2023-08-06 230303.png

Çözüm
Belki birisi yanlışıkla sizin numaranızı yazmış olabilir ya da SMS bomber de olabilir. Zamanında yaşamıştım, kodu vermediğiniz sürece sorun yok.
Merhaba arkadaşlar. Ben az önce telefonuma SMS olarak Hadi'den doğrulama kodu geldi Google Play'e baktım da galiba A101'in dijital kartının uygulamasıymış ve ben hiç kullanmıyorum. Telefondan bir anda doğrulama kodu geldi ve ne olduğunu anlamadım ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 1892629

Başkası yanlışlıkla sizin numaranızı yazmış olabilir.

Bir şey yapmana gerek yok. Muhtemelen yasa dışı bir eklentiyle rahatsız etmek amaçlı gönderilen bir mesaj. Çok kişiye oluyor bu. Malum bütün verilerimiz sızdırıldığı için aynı eklentiler üzerinden insanları rahatsız ediyorlar.

Arkadaşlar içimi rahatlattınız teşekkürler sizin dediğiniz gbi olabilir bazıları SMS bomber demir ama SMS bomber olsa bir sürü doğrulama kodu gelirdi ama sadece 1 tane geldi bu hadinin müşteri temsilcisinin telefon numarasını bilen varsa verebilir mi? Ben gene de emin olup sormak istiyorum onlara.

Arkadaşlar içimi rahatlattınız teşekkürler sizin dediğiniz gbi olabilir bazıları SMS bomber demir ama SMS bomber olsa bir sürü doğrulama kodu gelirdi ama sadece 1 tane geldi bu hadinin müşteri temsilcisinin telefon numarasını bilen varsa verebilir mi? Ben gene de emin olup sormak istiyorum onlara.
Keşke bu kadar kafaya takmasanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı