Hadron PSU'da SATA kabloları var mı?

CamiAdam

Hectopat
Anakartımın USB portları bozuk olduğu için ek USB portu aldım. Ama bu port harddiske takılan SATA kablosu ile çalışıyor.

s-link-sl-p516-hdd-harddisk-sata-power-kablosu-ikili-10lu-paket-kablo-s-link-117221-22-B.jpg

Bu PSU'yu almayı düşünüyorum. HADRON Hd413/10 Power Supply 600w Kutulu Fiyatı, Yorumları - Trendyol
2 tane SATA kablosu var mıdır? Yoksa kendim dönüştürücü mü almalıyım? Yardımcı olun lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
SATA tabii ki var ancak pek güvenilir bir güç kaynağı değil. Onun yerine bunu tercih etmelisin. Sistem özelliklerini belirtirsen 400W'ın yetip yetmeyeceğini söyleyebilirim.

Hocam aman aman Hadron PSU almayı aklının ucundan bile geçirme. Ben ucuz diye anlamadığım zamanlar aldım. Bir hafta geçmeden bozuldu teknik servise yolladım -bir de kargo ücreti verip-. Geri geldiğinde de 3 gün dayanamadı bozuldu. Rafa kaldırdım öyle duruyor. Garantisi devam ediyor ama uğraşmaya değmez. Sistemi falan patlatır mazallah.

SATA tabii ki var ancak pek güvenilir bir güç kaynağı değil. Onun yerine bunu tercih etmelisin. Sistem özelliklerini belirtirsen 400W'ın yetip yetmeyeceğini söyleyebilirim.

Hocam g2020 işlemcim var. RX550 almayı düşünüyorum. 4+2 GB RAM ve birde 2 adet USB portu(çalışmayanları BIOS'tan kapattım)

Ömürleri 1 yıl ona göre al, aynısı vardı. Para koy FSP yahut daha kaliteli bir markaya yönel. Benimki gitti en ufak elektirk kesintisinde. SATA var 4 adet.

@CamiAdam 400W PSU yeterli olacaktır. Benim attığımı alabilirsin. PSU önerisi için yeni konu açman daha iyi olacaktır. Aldığın her PSU'da yeterli SATA güç bağlantısı olacaktır.

Geri
Yukarı