Hafif Ecchi ve İsekai - aksiyon anime önerisi

Merhaba hafif ecchi bulunan isekai - aksiyon olan bir anime önerebilir misiniz? Animedeki karakterlerin kendilerine özel güçleri ve bunlarla arenada kapışmaları gibi şeyler en çok aradığım şeyler. Ne önerirsiniz?

@NorinRadd @kino

Mesela şu animeyi çok sevmiştim;
rakudai kishi no cavarly

En sevdiğim animelerden bir tanesidir bu anlattıklarıma uyuyor ancak 12 bölüm olduğundan hemen bitti ve yeni bir arayışa çıktım.

Trinity seven, dakara boku wa h ga dekinai, kill la kill, Kore wa zombie desu ka. Önerdiklerim isekai değil. Sevmem isekai o yüzden bilmemde.

Son düzenleme:
Trinity seven, dakara boku wa h ga dekinai, kill la kill, Kore wa zombie desu ka. Önerdiklerim isekai değil. Sevmem isekai o yüzden bilmemde.
Yine de teşekkür ediyorum. Canınız sağ olsun dediğim her şeye uyacak değil varlığınız yeter 😄

Merhaba~
Absolute Duo
Bu animeye göz atabilirsiniz.
Tek sezonluk çerezlik bir anime.~
Tate no Yuusha no Nariagari izlediyseniz eğer onla benzer birkaç noktası mevcut. ^^

İyi günler
Merhabalar yeniden Absolute Duo'yu bitirdim ben yine ona benzer bir anime önerebilir misiniz aynı şekilde karakterlerin kendine has güçleri olan aynı zamanda hafif ecchi.

Son düzenleme:
Yine de teşekkür ediyorum. Canınız sağ olsun dediğim her şeye uyacak değil varlığınız yeter 😄

Merhabalar yeniden Absolute Duo'yu bitirdim ben yine ona benzer bir anime önerebilir misiniz aynı şekilde karakterlerin kendine has güçleri olan aynı zamanda hafif ecchi.
Erkek karakterin tipi hoşuma gitmiyor ama kız karakterlerin tasarımı çok güzel
Gakusen Toshi Asterisk

Geri
Yukarı