İsekai anime önerisi

xwa

Decapat
2020 ve öncesi tüm İsekai türündeki animeleri bitirdim sayılır, yeni animelere hiç göz atmadım ve karşıma da hiç çıkmadı.
Var mı öneriniz?

2020 ve öncesi tüm İsekai türündeki animeleri bitirdim sayılır, yeni animelere hiç göz atmadım ve karşıma da hiç çıkmadı.
Var mı öneriniz?
The Eminence In Shadow çok öneriliyor ama ben pek beğenmedim. Belki sizi sarabilir o yüzden söylüyorum. Onun dışında şu dönemde çıkan isekailer izlenmeye değmez diye düşünüyorum. Değişik değişik seriler çıktı. Eminence in shadow diğerlerine göre daha iyi gibi.

Beğendiniz mi hocam?
Hocam biraz fazla konu atlanmış gibiydi, karakterin nasıl güçlendiğini, nasıl bu kadar şansa bağlı olarak karakterlerin varlığını bildiği anlatılmamıştı. Halbu ki mangasına biraz göz attığımda, az çok detaylı anlatıyorlardı. Ama genel olarak güzeldi.
Askeri tema ve deli ana karakter seviyorsan Youjo Senki bakabilirsin.
İlgi çekici bir animeye benziyor, bir göz atabilirim başka önerileriniz var mıdır?

Ben kendi bildiğim ve beğendiklerimi yazayım belki aralarında izlemediklerin vardır.
No Game No Life, Overlord, tensei shitara, mushoku tensei, isekai maou to shoukan(+16 gibi bir şey galiba), kenja no mago, Gate, tsuki ga michibiku, saihate no paladin. Bunlardan başka bir sürü daha var ama bence hiçbiri izlemeye değmez boş animeler aralarında bilindikler haricinde en kalitelisi youjo senki diyebilirim.

No Game No Life, Overlord, tensei shitara, mushoku tensei
Overlord'a bakmıştım ilk çıktığı zamanlar ama o zamanlar biraz sabırsızdım, bir şans vermeye değer mi? Alıntıladıklarımdaki diğerlerini izledim.
isekai maou to shoukan(+16 gibi bir şey galiba), kenja no mago, Gate, tsuki ga michibiku, saihate no paladin
Bunları listeye aldım teşekkürler.

Ben overlord serisini severim genel olarak ana karakter direk güçlü ve kötü, ve bütün dünyanın içinden geçiyor.

Geri
Yukarı