Hafif ekran kaydetme programı önerisi

kayra150

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI 945GM3
İşlemci(CPU): Intel Core2 Duo E7300 2.66 ghz
Ekran Kartı(GPU): AMD ATI Radeon HD 2400 PRO
Disk: Hikvision C100 120 GB SSD
Ram: 1 GB
İşletim sistemi: antiX 22 64 bit
Kernel: xanmodv1-lts (6.6.21)

Monitör: Casper926w - 900w
Klavye: Casper K5108
Fare: PGM07
Kulaklık: TIGOES TH-812
Merhaba. Başlıktaki gibi program arıyorum. Bundan önce birkaç kere Bandicam'ı korsan kullandığım oldu. Yine kullanabilirim ama artık değişiklik istiyorum. Ücretsiz ve mümkünse açık kaynak kodlu program önerileri bekliyorum. Kapalı olsa da olur ama tercihim açıktan yana. OBS hem karışıklığı hem ayar bolluğu yüzünden kullanamadım. Donanım gücü de pek yok tabii o yüzden hafif yazmıştım başlığa. Vokoscreenng deneyeceğim. Sonra önerilere bakacağım. En son olmadı yine Bandicam'a döneceğim yapacak bir şey yok.

8 GB RAM.
GT420 2 GB.
2,70 GHz 4 çekirdek i5 işlemci diye hatırlıyorum. İşlemciyi bakınca güncelleyeceğim.
SanDisk Plus SSD var bir de 240 GB'lik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bandicam en uygunu sisteminize.

Camtasia Studio deneyebilirsiniz.

Windows 11 kullanıyorsan Ekran Alıntısı Aracı'nı kullanabilirsin.

GeForce Experience ile gelen Shadow Play uygulamasını deneyebilirsin.

Merhaba. Başlıktaki gibi program arıyorum. Bundan önce birkaç kere Bandicam'ı korsan kullandığım oldu. Yine kullanabilirim ama artık değişiklik istiyorum. Ücretsiz ve mümkünse açık kaynak kodlu program önerileri bekliyorum. Kapalı olsa da olur ama tercihim açıktan yana. OBS hem karışıklığı hem ayar bolluğu yüzünden kullanamadım. Donanım gücü de pek yok tabii o yüzden hafif yazmıştım başlığa. Vokoscreenng deneyeceğim. Sonra önerilere bakacağım. En son olmadı yine Bandicam'a döneceğim yapacak bir şey yok.

8 GB RAM.
GT420 2 GB.
2,70 GHz 4 çekirdek i5 işlemci diye hatırlıyorum. İşlemciyi bakınca güncelleyeceğim.
SanDisk Plus SSD var bir de 240 GB'lik.

Hocam Windows'ta pek açık kaynak kodlu program yok. Linux kullansaydınız "simple screen recorder" önerirdim. Ama şu anda size en uygunu Bandicam. Veya biraz zaman ayırıp OBS'de öğrenebilirsiniz, korkacağınız kadar ayar yok.

Vokoscreenden memnun kaldım onunla devam etmeyi düşünüyorum şimdilik. Öneriler için sağolun. Oldukça hafif, basit ve işlevselmiş tam aradığım özellikler.

Geri
Yukarı