Hafif işletim sistemi önerisi

Merhaba, arkadaşım öncelikle benim yorumumun sana hiç bir faydası olmayabileceğini söylemek isterim ama ben hep yeniliklere açığım. Farklı şeyler farklı deneyimleri uygulamak hayatıma teknolojiyi daha çok kazandırmak isterim ki yorumlarda okuyana kadar bir flash belleğe işletim sistemi kurulduğunu bilmiyordum doğru anlamışımdır umarım. İso yazılıyordu usb lere ama os olarak kurulduğunu bilmiyordum. Eğer bunu yaparsan farklı bir konuda paylaşırsan veya yapılmış olduğu bir makale videolu anlatım varsa linkini atar mısın? Deneyimlemeyi çok isterim, kullanım şeklide kolaydır herhalde.

Hani Moderatör paylaşmış ama gerçekten de ne kadar performansı olur tartışılır aslında. Benim kurduğum zaman ki Mac OS X açılmasını beklemek 10 dakika bir programı açmak 5 dakika belki biraz daha uzun sürüyordu hani başlarda da konuyu paylaşma sebebimde buydu. ( Mac OS X usb 2.0 üzerine kurmuştum bu arada.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı