Hafıza kartındaki fotoğraflar bozuluyor

DjSquirrel

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Bundan önce LG G4 stylus telefon kullanıyordum ben orada çektiğim fotoğrafları SD karta atıyordum. Sonra telefon değiştirmek için fotoğraflarımı yedekledim. Şu an Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum. Hafıza katındaki bütün fotoğrafları yeni telefonun dahili hafızasına attım. Hafıza kartı takılı ama içinde sadece iş evrakları var. Bugün fark ettim ki LG'de çektiğim fotoğraflardan birkaç tanesi tam açılmıyor. Zaten açılmayan bozulan bayağı bir fotoğrafım vardı belki kurtarabilirim diye saklıyordum. Şimdi normal olanlardan da bozulan olmuş. Çözümü nedir? Problem nerede?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geri dönüş olacağını sanmıyorum. Bozulmamış olanları telefon hafızasına aktar. Daha sonra sağlam bir hafıza kartına aktarırsın.

Geri dönüş olacağını sanmıyorum. Bozulmamış olanları telefon hafızasına aktar. Daha sonra sağlam bir hafıza kartına aktarırsın.
Bozulmamış olanlar telefon hafızasındaydı zaten ama onların arasından bozulmuş işte. O yüzden şaşırdım ben de virüs taraması yaptım temiz görünüyor ama anlamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı