Hafıza kartıyla format atılır mı?

belhanda52

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde 32 GB SanDisk MicroSD kart var. Bunu bilgisayarda açabiliyorum. İçine format ISO'su yazdırılıp format atılabilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Daha önce ben de bunu araştırdım ve ulaştığım sonuç hafıza kartlarının (SD protokolü) boot edilebilecek şekilde ayarlanamadığından bu depolama ürünleriyle format atılamadığı oldu.

Güncelleme: Aşağıdaki bilgiler ışığında MicroSD kartı bir USB adaptöre takarak format atabilirsiniz ama yine de kart okuyucu portundan format atılamıyor.
MicroSD'yi elimde bulunan herhangi bir dönüştürücüye takıp USB bellek gibi kullanıyorum.

USB portuna mı takıyorsunuz SD Kart Okuyucu portuna mı?
MicroSD Kart Okuyucu gibi ürünlerle yapıyorum tabi ki bu işi, söylediğim gibi konuyu yanlış anlayıp yanlış yönlendirmede bulunmak istemem. 3-5 TL ye bulunabilir donanımlar.

Hah işte, bunu soruyorum. Kart Okuyucu ile format atılamıyor. Siz yine USB ile atmış oluyorsunuz.

Ne bileyim soruda MicroSD ile atılıyor mu diyor, bende atıyorum. Gerçi dediğim gibi yukarıda verdiğim örnekte ki gibi donanımlar 1 milyoncularda bile 3-5 TL ye bulunan aletler, dolayısı ile kart okuyucuya ihtiyaç ortadan kalkıyor bu şekilde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı