Hafızlık yaparak açık liseye geçilebilir mi?

Tamam hocam zaman ayırdığınız için teşekkürler.11.sınıfım ailem ile konuşup bir şansımı deneyeceğim umarım geçebilirim. Peki siz ne yapmayı düşünyorsunuz.

Rica ederim, anladım hocam ben acığa geçmek istiyordum da vazgeçtim 10.sınıfım babamla konuştum dedi ki oğlum yazık etme kendine özel okula verdi normal okulum kötüydü 9.sınıfı Edirne'de okumuştum o okul güzeldi.

Rica ederim, anladım hocam ben acığa geçmek istiyordum da vazgeçtim 10.sınıfım babamla konuştum dedi ki oğlum yazık etme kendine özel okula verdi normal okulum kötüydü 9.sınıfı Edirne'de okumuştum o okul güzeldi.
merhaba ben size bir şey daha sormak istiyorum sordummu hatırlamıyorum hafızlık ile açığa geçiyoruz ya peki geçebilmek için kaydolduğumuz hafızlık kursunun yatılımı gündüzlü mü olması lazım gündüzlü hafızlık kursuna kaydoluncada geçiş sağlayabiliyor muyuz bilginiz var mı

Merhaba ben size bir şey daha sormak istiyorum sordummu hatırlamıyorum hafızlık ile açığa geçiyoruz ya peki geçebilmek için kaydolduğumuz hafızlık kursunun yatılımı gündüzlü mü olması lazım gündüzlü hafızlık kursuna kaydolunca da geçiş sağlayabiliyor muyuz bilginiz var mı?

Yatılı olması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı