Haftada 100 saat ders çalışma kapışması

Bu arada 100 saat fazla ama sınırları zorlayacak şekilde ders çalışabilecek olan varsa yazsın bir Discord grubu falan kuralım o şekilde çalışalım çok daha keyifli olur.
Uyumak ve okulu çıkarttığın zaman zaten 45 saatim anca kalıyor.

Bu değerli yazınızı değerlendireceğim. Teşekkürler dostum.
Uyumak ve okulu çıkarttığın zaman zaten 45 saatim anca kalıyor.

Okula 1 ay gidip açığa geçtim okul şu an gerçekten boş. Bana zamanında kafanı s**im açığa geçilir mi diyenler şu an keşke ilk dönem geçseydim deyip 2. dönem açığa geçmek için gün sayar oldu.

Bu değerli yazınızı değerlendireceğim. Teşekkürler dostum.
İnsani sınırları istesen de aşamazsın. Biyolojik olarak arızalı bir vaka olarak ortalama dört beş saat uyuyorum. Ortalama yatakta kalma sürem minimum beş saat çünkü aksi takdirde kas ağrısı çekiyorum. Yapmaya çalıştığını anlayabiliyorum ancak senin de anlaman gereken şey tam olarak damlaların kuvvetinden çok, surekliliğini sağlamak... Bunu yaparsan yerleşirsin bir üniversiteye. Eğer yapamazsan mezuna kalır ve bu sefer daha iyi çalışarak denersin.
Açığa geçildiği takdirde obp daha az geldiğinden ve birincilik puanları gibi puanlardan da muaf olduğunuzdan dolayı o lafları diyorlar ki obp baya bir etkili.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…