Hak Bilişim adını kullanan firma ekran kartı konusunda güvenilir mi?

Yusufcan56

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir ekran kartı alacaktım. Malum fiyatlardan ilk önce Sahibinden'e bakıyoruz. Orada şunu gördüm.
Bu Ankara'da bir yerde hak bilişim adında bir mağaza. Sıfır diyor fakat ilandaki yorumları incelerseniz sizde kıllanırsınız. Ve diğer ilanlarına baktığımda her şey sıfır :D
Sizce kargo ile almalı mıyım? İnternette araştırdığımda burayla ilgili hiçbir şey bulamadım. Sadece bir konu var hırsız diye. Ama o konuda da sadece adam takasta ölücülük yaptı diye hırsız denmiş bence mantıklı değil. Sizin fikriniz nedir? Sizce bu kartlar mining mi görmüştür?

Merhaba. Bir ekran kartı alacaktım. Malum fiyatlardan ilk önce Sahibinden'e bakıyoruz. Orada şunu gördüm.
Bu Ankara'da bir yerde hak bilişim adında bir mağaza. Sıfır diyor fakat ilandaki yorumları incelerseniz sizde kıllanırsınız. Ve diğer ilanlarına baktığımda her şey sıfır :D
Sizce kargo ile alınır mı? İnternette araştırdığımda burayla ilgili hiçbir şey bulamadım. Sadece bir konu var hırsız diye. Ama o konuda da sadece adam takasta ölücülük yaptı diye hırsız denmiş bence mantıklı değil. Sizin fikriniz nedir? Sizce bu kartlar mining mi görmüştür?

Daha önce bu firmadan ürün almıştım şansıma mıdır bilmiyorum çok tozlu ve sigara kokuyordu bunu bilin yani çok titiz bir firma olduğunu düşünmüyorum.

Sizce kargo ile almalı mıyım? İnternette araştırdığımda burayla ilgili hiçbir şey bulamadım. Sadece bir konu var hırsız diye. Ama o konuda da sadece adam takasta ölücülük yaptı diye hırsız denmiş bence mantıklı değil. Sizin fikriniz nedir? Sizce bu kartlar mining mi görmüştür?
Büyuk ihtimalle bilgisayarcılardan ucuza arızalı ekran kartı alıp satmaya çalışıyor iş pahalı parçalar olduğunda güvenli yerlerden almak lazım

Alttaki yorumlara ve konuşma şekline bakarsak bu satıcıdan bir şey alınmaz. Başlığa garantili bile yazamamış. Bir de test ettim diyor, Türkçe yazı yazamayan ve mantıklı cümle kuramayan bir çalışanına satış kısmını emanet eden firma kutuyu açtıysa geçmiş olsun zaten. Kim bilir neresi kırık veya bozuk acaba?

3-5 az vermek için paranızı çöpe atmayın, indirim bekleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı