Hak ettiği değeri göremeyen oyunlar

@Maximen GTA 4 ve Far Cry 2 asla hak ettiği değeri görmedi. İnsanlar hala bu iki oyuna çöp gözüyle bakıyor.

25, 000, 000 satış (GTA: Vice City ve San Andreas arasında) dünyanın en çok satan 24.oyunu (veriler biraz eski ama siz demek istediğimi anladınız).

Rogue Tropper( Kimse bilmez, bilen varsa gelin sarılalım:D)
CoD WW2
NFS PAYBACK- NFS RIVALS
Singularity(Bunu da kimse bilmez ama enfes bir oyundur.)
NFS SHIFT 2 UNLEASHED(Arcade ve simulasyonun muhteşem birleşimi)
Belki Black Ops 3 olabilir
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Daha fazla gelirse eklerim. Özellikle Rogue Tropper'ın hakkı çok yendi. Keşke devam etseydi bu seri. Sanırım oyunun devamını hiçbir zaman göremeyeceğiz:(
@O.K DLC ile oynanış süresi sunan kaç tane oyun sayabilirsiniz?

Çok iyi potansiyeli olup ama Kojima bitiremediği için yılın fiyaskosu olan Metal Gear Solid V Phantom Pain diyorum.
DLC ile bu işi en son noktaya çıkarmış oyun bence Witcher 3. Her ne kadar abartıldığını düşünsem de DLC'leri mükemmel. Beni ana oyundan daha fazla sardılar.
- Sleeping Dogs
- Mad Max
Bu iki oyun da hak ettiği değeri görmedi. İkisi de güzel oyundur.

Son düzenleme:
Far Cry 4 : Sırf FC3 ile benziyor ( aynı ) diye oynayanlar sadece sonunu merak ettiği için oynadı, hâlâ oynuyorum, Stealth outpost kasıyorum, 160+ korsan, 120+ Steam orijinal oyun saatim var. Oyun bana gizliliği öğretti.
Ben de Far Cry 4'ün hakkı yendiğini düşünüyorum. En fazla zevk aldığım Far Cry oyunudur. Ana kötüden ziyade diğer karakterleri de hatırlıyorum. Hele ki Pagan
Min... Mükemmel bir kötü karakter.
Battle Royale olarak Apex Legends da hak ettiği değeri görmedi. Mükemmel bir Battle Royale oyunu. Hangi Battle Royale oyununda hikaye var sorarım size.

Son düzenleme:
Witcher 2.
Bully.
Dying Light.
ATS 2. (Bilen bilir, ETS 2'den sonra çıkmış grafik vs. anlamında daha iyi bir oyun. Gel gör ki maalesef abisi kadar bir değere ulaşamadı ve üzücü.)
Mass Effect 1-2-3. (Bu üçleme bence hak ettiği değeri göremedi, Andromeda'nın eleştirisinden sonra bir daha seri gelir mi bilmiyorum. Lakin Andromeda da kabul edilebilir seviyede bir oyun, yani fazla abartılmış gibi duruyor.)
L.A Noire. (Dedektiflik oyunu denince akla ilk gelen oyun ve zamanında pek değeri bilinmemiş, günümüzde bile oynadıgınız zaman hiç eksiklik çekmiyorsunuz. Aksine dedektifliğin hazzını veren sayılı oyunlardandır, bana göre Rockstar'ın SA'dan sonra yaptığı en iyi oyundur.)
Crysis serisi. (Yapımcıların 3. oyun ile batırdığı, ancak ne olursa olsun gerek Türkçe seslendirme gerekse Türkçe dil seçeneği ile gönlümüzde yeri olan bir oyun. Keşke yapımcı kardeşler hata yapmayıp devam etseydi, şu anda daha iyi yerlerde olurlardı.)
Titanfall 2. (Bu oyun BF1 ile aynı çıkışı yaptı diye unutuldu, potansiyeli o kadar yüksekti ki BF1'i bile tahtından edebilirdi. Gel gelelim ki bu oyunda hak ettiği değeri görmedi ve 3. oyun gelir mi bilinmiyor.)
Hıtman: Absolution. (Bu oyunda hikaye ve anlatım olarak başarılıydı, hatta Hıtman oyunlarının en iyisi deseniz birçok insan bu oyunu gösterir.)
Life is Strange 1 ve Before The Storm. (2. oyunundan ziyade bu seri oyunları oldukça iyidir, özellikle dostluğa önem verir ve hikayesi ağlatacak cinstendir. Hikaye anlatım konusunu yapımcı firma gerçekten iyi becermiş, ancak 2. oyun ile seriyi batırmıştır.)
Yakuza 0. (Pek bir şey anlatmama gerek yok, oldukça iyi oyundur ve mutlaka oynanması gerekir. Tavsiyem gamepad ile oynanmasıdır, şahsen ben de öyle yapacağım.)
Sleeping Dogs. (Zamanına göre fazlasıyla iyi bir oyun idi, oynanış olarak orta seviye olsa da hikayenin üzerinde duran bir oyun idi. Pek spoiler vermemek adına bir şey söylemiyorum, indirimde almanızı öneririm.)
Warframe. (Ücretsiz olmasına karşın çeşitlilik açısından oldukça başarılı bir oyundur, hak ettiği yerde değil ve umarım daha da geliştirilir.)
CoD: MW.
Saints Row serisi. (Neredeyse bütün oyunları tadımlık ve stres atmalık, o yüzden eklemek istedim.)
Spintires.
Shadow Warrior 1-2.
Satisfactory.
SKYHILL.
Murdered: Souls Suspect.
Alan Wake.
BattleField 3, 4.
Medal of Honor.
Dead Space serisi.

Şimdilik aklıma gelen oyunlar bunlar dostlar. Belki hatırlar isem konuya tekrar yazarım.

Son düzenleme:
Witcher 2.
Bully.
Dying Light.
ATS 2. (Bilen bilir, ETS 2'den sonra çıkmış grafik vs. anlamında daha iyi bir oyun. Gel gör ki maalesef abisi kadar bir değere ulaşamadı ve üzücü.)
Mass Effect 1-2-3. (Bu üçleme bence hak ettiği değeri göremedi, Andromeda'nın eleştirisinden sonra bir daha seri gelir mi bilmiyorum. Lakin Andromeda da kabul edilebilir seviyede bir oyun, yani fazla abartılmış gibi duruyor.)
L.A Noire. (Dedektiflik oyunu denince akla ilk gelen oyun ve zamanında pek değeri bilinmemiş, günümüzde bile oynadıgınız zaman hiç eksiklik çekmiyorsunuz. Aksine dedektifliğin hazzını veren sayılı oyunlardandır, bana göre Rockstar'ın SA'dan sonra yaptığı en iyi oyundur.)
Crysis serisi. (Yapımcıların 3. oyun ile batırdığı, ancak ne olursa olsun gerek Türkçe seslendirme gerekse Türkçe dil seçeneği ile gönlümüzde yeri olan bir oyun. Keşke yapımcı kardeşler hata yapmayıp devam etseydi, şu anda daha iyi yerlerde olurlardı.)
Titanfall 2. (Bu oyun BF1 ile aynı çıkışı yaptı diye unutuldu, potansiyeli o kadar yüksekti ki BF1'i bile tahtından edebilirdi. Gel gelelim ki bu oyunda hak ettiği değeri görmedi ve 3. oyun gelir mi bilinmiyor.)
Hıtman: Absolution. (Bu oyunda hikaye ve anlatım olarak başarılıydı, hatta Hıtman oyunlarının en iyisi deseniz birçok insan bu oyunu gösterir.)
Life is Strange 1 ve Before The Storm. (2. oyunundan ziyade bu seri oyunları oldukça iyidir, özellikle dostluğa önem verir ve hikayesi ağlatacak cinstendir. Hikaye anlatım konusunu yapımcı firma gerçekten iyi becermiş, ancak 2. oyun ile seriyi batırmıştır.)
Yakuza 0. (Pek bir şey anlatmama gerek yok, oldukça iyi oyundur ve mutlaka oynanması gerekir. Tavsiyem gamepad ile oynanmasıdır, şahsen ben de öyle yapacağım.)
Sleeping Dogs. (Zamanına göre fazlasıyla iyi bir oyun idi, oynanış olarak orta seviye olsa da hikayenin üzerinde duran bir oyun idi. Pek spoiler vermemek adına bir şey söylemiyorum, indirimde almanızı öneririm.)
Warframe. (Ücretsiz olmasına karşın çeşitlilik açısından oldukça başarılı bir oyundur, hak ettiği yerde değil ve umarım daha da geliştirilir.)
CoD: MW.
Saints Row serisi. (Neredeyse bütün oyunları tadımlık ve stres atmalık, o yüzden eklemek istedim.)
Spintires.
Shadow Warrior 1-2.
Satisfactory.
SKYHILL.
Murdered: Souls Suspect.
Alan Wake.
BattleField 3, 4.
Medal of Honor.
Dead Space serisi.

Şimdilik aklıma gelen oyunlar bunlar dostlar. Belki hatırlar isem konuya tekrar yazarım.
Warframe efsane bir oyun 2014-2015'ten beri ara ara girer oynarım ama biraz kafa yoran bir yapısı var. Yani yeni başlayanların çoğu çözemediği için bırakabiliyor. Büyük bir evreni var ve sürekli genişliyor. Yeni başlayanlar için biraz daha açıklayıcı olsa daha da yükselebilirdi.
Rogue Tropper'ı bilen çıkar mı çok merak ediyorum.
PS2 zamanında oynardım, güzel oyundu.

Yeni konular

Geri
Yukarı