Hakan Sezginel-HS2 alınır mı?

Bu soruyu bende merak ediyorum. Piyasaya göre uygun ve gaming gene pek güvenim yok sağlam olduğuna inansam direk sipariş vereceğim bende.

Gerçekten bayağı uygun fiyat ama bilmiyorum taksit seçeneklerine nasıl bakılıyor?
Hocam sistemin güç kaynağı yeterli gibi de yine de piyasa altında olunca işkilleniyor insan bir de normal sitede arama yapınca bu sistemi bulamıyorsunuz ama sepete eklenebiliyor garip bir şekilde.

Sitede neden çıkmıyor onu anlamadım. Hocam bununla ilgili bir konu açabilir misiniz? Bende konu sınırlaması var da şuanlık.

Son düzenleme:
Gerçekten bayağı uygun fiyat ama bilmiyorum taksit seçeneklerine nasıl bakılıyor?

Sitede neden çıkmıyor onu anlamadım. Hocam bununla ilgili bir konu açabilir misiniz? Bende konu sınırlaması var da şuanlık.
Taksit oranları tüm kartlarda aynı hocam taksitli olarak almanın pek faydası yok gibi.

Dosya Ekleri

• IMG_20211026_135353.jpg
    IMG_20211026_135353.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 31
Hocam attığınız linkin aşağısında teknik özellikler yazıyor. O kısımda taksit seçenekleri mevcut oradan bakabilirsiniz. Monitörü sepete ekleyip ödeme kısmına gelince taksit kısmını bende göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı