Hakaret davası açma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu tipleri kendin için etmesen bile diğer insanlar için etmelisin. Sen bu kişiyi dava etmediğin sürece diğer insanlara sövecek, hakaret edecek ama evine mahkeme kağıdı gidince aklı başına gelir.
Dediğim gibi yaşı küçük olabilir. Hayatını mahvetmek istemem. Belki ileride farkına varır.
Bu ona uyarı olsun.
@oyun78
Lütfen sözlerine dikkat et ve saygılı ol. Yaşın küçük olabilir. Düşünceni savunurken nazikçe savun.
En azından bir daha yapmaması için korkut yani dilekçe benzeri bir şey yazıp ona fotoğrafını atabilirsin.
Etiketledim belki farkına varır.

Bu çok doğru. Kız arkadaşım Instagram üzerinden ölüm tehtidleri ve küfürlü (ailevi) konuşmalara maruz kalmıştı. Sonuç: Hiçbir şey.

Şansın varsa savcılığa git veya siber suçlara bildir.

Ama, genel olarak pek bir sonuç çıkmıyor.

Sonradan fark ettim kusura bakmayın

En azından bir daha yapmaması için korkut yani dilekçe benzeri bir şey yazıp ona fotoğrafını atabilirsin.

Eski konuyu hortlatıp hepinizi yanılttığım için özür dilerim. Az önce bir konuda @Semihfuat32 isimli arkadaşa FETÖ'cü deyip duran biri vardı, onu dava etmesini söylemek için böyle bir yol izledim.

Arkadaşlar, eğer ağır suç değilse küfür vs. ise fake profilli insanları bulmak imkansız değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı