Hakimlikte Mülakatta Gerçekten Torpil mi var?

Bu ülkede alın teriyle devlet kademesinde önemli pozisyonlara gelebileceğini mi sandın gerçekten? Ailede malum partiye yakın ve içli dışlı olan birisi yoksa hakim savcı olmak imkansız artık.

Koca bir nesil boşa yaşıyor gibi bir şey. Gelecek, gelmesen de olur ya.

Evet içimde küçücük bir ışık kırıntısı vardı oda 1 saat önce söndü :) teşekkürler güzel ülkem.
Hayır asla pes etme, Okumaya devam et belki 2 sene sonraya toparlanırız. O içindeki umut sönmeyecek asla! Bir Atatürk genci sonucu ne olursa olsun çalışır. Lütfen, bizim şerefli,kültürlü insanlara ihtiyacımız var...

Güvenlik ve yakın koruma sektör tarafı komple torpil dönüyor. Başımı zorla bir yere sokmuştum onda da işten bilerek çıkardılar 10 tane güvenliği aynı anda. Bende sinirimi Club'da adam döverek atıyorum bodyguard işi yapıyorum bu ara aşırı tepem atık birilerini geberticem. Bu ülkede torpilsiz bir yere varamazsınız yazacak çok şey var. Bizzat belediye başkanı tanıdığım olur ama yanına gidip beni işe sok diye bir gün mırıldanmadım.

Güvenlik ve yakın koruma sektör tarafı komple torpil dönüyor. Başımı zorla bir yere sokmuştum onda da işten bilerek çıkardılar 10 tane güvenliği aynı anda. Bende sinirimi Club'da adam döverek atıyorum bodyguard işi yapıyorum bu ara aşırı tepem atık birilerini geberticem. Bu ülkede torpilsiz bir yere varamazsınız yazacak çok şey var. Bizzat belediye başkanı tanıdığım olur ama yanına gidip beni işe sok diye bir gün mırıldanmadım.
Ne olursa Onurdan, Saygıdan Merhametten oluyor bize. Diğer yandan Vicdansızlıktan, Düşünmemezlikten oluyor. Ortası yok.

Ne olursa onurdan, saygıdan merhametten oluyor bize. Diğer yandan vicdansızlıktan, düşünmemezlikten oluyor. Ortası yok.

Millet yolunu bulmuş en ufak tanıdığı olsun kendini belediyeye atmaya çalışıyor parti, ülkenin geleceği, seçim falan umurunda değil kimsenin kesenin cebine bakıyor.

Millet yolunu bulmuş en ufak tanıdığı olsun kendini belediyeye atmaya çalışıyor parti, ülkenin geleceği, seçim falan umurunda değil kimsenin kesenin cebine bakıyor.

Zaten empati yapmayı bilsek kimse açta, açıkta kalmazdı. Herkes, herkesin hakkına giriyor. Bana dokunmayan bin yaşasın mantığıyla ilerliyor. Ama lafa gelince herkes birbiri için ölür.

Gerçekten öyle, yok devleti arkama alayım yok akrabam ile hallederim. Torpil yüzünden Yakut gibi Elmas gibi insanlar arkada kalıyor, Kömür veya çakıl taşı gibi insanlar kan bağından daha değerli görülüyor, hakkımız yeniyor. Sizi tebrik ediyorum abim, Karşlığını bir gün alacaksın. 💙

Zaten empati yapmayı bilsek kimse açta, açıkta kalmazdı. Herkes, herkesin hakkına giriyor. Bana dokunmayan bin yaşasın mantığıyla ilerliyor. Ama lafa gelince herkes birbiri için ölür.

Sözde ülkenin %70'i Müslüman, birbirinin hakkını yemez. Gavur diye dalga geçtiğimiz insanlar bizden daha adaletli yaşıyor.

Gerçekten öyle, yok devleti arkama alayım yok akrabam ile hallederim. Torpil yüzünden yakut gibi elmas gibi insanlar arkada kalıyor, kömür veya çakıl taşı gibi insanlar kan bağından daha değerli görülüyor, hakkımız yeniyor. Sizi tebrik ediyorum abim, karşlığını bir gün alacaksın. 💙

Hak eden hakkını alır ha bu dünyada ha öbür dünyada.

Yeni konular

Geri
Yukarı