Haksız olduğunu düşündüğüm ceza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşım, böyle de ban atmazsınız artık ya.

Screenshot_20200720-212015.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öz Türkçe konusunda din tartışması yaptığınız için ceza aldınız. Konuları amacı dışında kullanmayın.

Öz Türkçe konusunda din tartışması yaptığınız için ceza aldınız. Konuları amacı dışında kullanmayın.
"Öz Türkçe" konusundaki mesajlarınızdan dolayı ceza aldınız.
Abi keyfimden mi yapıyorum? Birisi laf atınca mecbur savunacağım dinimi.
Hem sonrakine böyle yapmayın. Ne demişim de ban yemişim? SS'ini atar mısınız?
Ceza içerik yerine profilden verildiği için olmuş. Sebebi o değil yani. Bir konuda yazdığınız mesaj gereksiz görülmüş fakat mesaj yerine profil uyarılmış.

Hocam kurallar vardır. Birisi laf atınca raporlarsın ki yetkili olanlar gereğini yapsın. Kural ihlalini kural ihlali ile savunamazsin.

Hocam kurallar vardır. Birisi laf atınca raporlarsın ki yetkili olanlar gereğini yapsın. Kural ihlalini kural ihlali ile savunamazsin.
Hocam bir de alakası olan kısım da vardı. Tek çeşit olmayı savunuyordu. Ben de tek çeşitiz zaten dedim. Örnek verdim. Adam sonra Allah da mı hokus pokus diye oluştu dedi. Elbet birisi yarattı dedi. Ben mi getirdim oraya?

Hocam bir de alakası olan kısım da vardı. Tek çeşit olmayı savunuyordu. Ben de tek çeşitiz zaten dedim. Örnek verdim. Adam sonra Allah da mı hokus pokus diye oluştu dedi. Elbet birisi yarattı dedi. Ben mi getirdim oraya?
Hocam raporlayıp geçin. Kurallarda böyle durumlarda raporlamayıp/raporladiktan sonra cevap vererek uyarmak bile yasak. Kural ihlaline karşı çıkarken kural ihlali yapıyorsunuz. Birisini öldüren birisini görürseniz ve onu oldururseniz. Siz de katilsiniz demektir.

Özetle, konuları saptırmayın ve tartışmaya girmeyin. Ceza almanıza sebep olacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı