Haksız VAC yer miyim?

Ama ben de yeni hesap açtım ona seçkin aldım öyle oynuyorum. Reptile hocanın da dediği gibi geçmez.

Hocam size haksız ban atan yerde neden duruyorsunuz ben ilk fırsatta Valorant'a geçmeyi düşünüyorum artık.

Nova Ruslara Overwatch yetkisi verilirse olacaklar bu tabii. Haklılar banlanirken haksizlar da banlaniyor.

Overwatch kalktıda şu an ama gene saçma kalksa dert kalkmasa dert iki ucu boklu deynek.

Birkaç kişi gördüm ihtimalini arttırıyor falan diyorlar doğru mu?

Alakası yok.

Hesaplar arasında yasaklanma uygulanması şu şekilde mümkün. İki tane hesabınız var diyelim. Bu iki hesapta da aynı telefon numarasını kullanıyorsunuz. Hile kullandınız veya herhangi bir sebepten dolayı yasaklanma aldınız. Yasaklanmanın uygulandığı esnada aynı telefon numarasını kullanan tüm hesaplar yasaklanıyor.

Bunun haricinde sonradan yasaklanma alma ihtimaliniz yok.

Hocam size haksız ban atan yerde neden duruyorsunuz ben ilk fırsatta Valorant'a geçmeyi düşünüyorum artık.
Dün, 12 ayın ardindan tekrar Valorant oynadım ama oyunu cidden oynanamaz hâle getirmişler. 10 kere öldüysem 3'ü haklı yeredir. Yok havada vurmalar, koşarak vurmalar, o şu bu. Tuhaf oyun ya.

Troller de çok fazla, 10 maç attım sadece 2sinde takım düzgündü.

Alakası yok.

Hesaplar arasında yasaklanma uygulanması şu şekilde mümkün. İki tane hesabınız var diyelim. Bu iki hesapta da aynı telefon numarasını kullanıyorsunuz. Hile kullandınız veya herhangi bir sebepten dolayı yasaklanma aldınız. Yasaklanmanın uygulandığı esnada aynı telefon numarasını kullanan tüm hesaplar yasaklanıyor.

Bunun haricinde sonradan yasaklanma alma ihtimaliniz yok.

Hocam peki şu an aynı telefon numarasını kullanıyorum iki hesaptada ama 1 hafta önce açtım diğer hesabım 4 yıllık bu sorun oluşturumu.

@Hera092

Sorun olmaz. Yasaklanmadan sonra aynı telefon numarasını kullanabiliyorsunuz.
Hatta Steam'in makalesi vardı bunun için, içinde de hangi bilgiler aynı olursa ban yersiniz o yazıyordu. Telefon numarasından da yenmediği yazıyordu.

Geri
Yukarı